09/15 02:00 2 Seattle Sounders FC v Santos Laguna 1-0
08/12 23:00 3 Orlando City SC v Santos Laguna 0-1
08/12 02:55 3 New York City FC v Unam Pumas 3-4
08/11 02:00 3 Seattle Sounders FC v Tigres UANL 3-0
08/11 00:00 3 Sporting Kansas City v Leon 1-6
09/19 02:30 1 Cruz Azul v Tigres UANL 2-1
08/21 00:30 2 Club America v Tigres UANL 5-7
07/25 02:30 3 Real Salt Lake v Tigres UANL 0-1
07/25 00:30 3 Houston Dynamo v Club America 6-7
07/24 03:00 3 LA Galaxy v Tijuana 5-3

Wikipedia - Leagues Cup

Leagues Cup – coroczne rozgrywki w Ameryce Północnej pomiędzy drużynami z Major League Soccer a Liga MX. Pierwszy turniej zorganizowano w 2019 z udziałem czterech drużyn z obu lig, który wygrała meksykańska drużyna Cruz Azul.

W 2023 roku turniej został rozszerzony o wszystkie kluby z Major League Soccer i Liga MX, a aktualnie pełni funkcję regionalnego pucharu północnoamerykańskiego regionu CONCACAF, obejmującego Kanadę, Meksyk i Stany Zjednoczone. Trzy najlepsze drużyny Leagues Cup, niezależnie od kraju, kwalifikują się do Pucharu Mistrzów CONCACAF, a dodatkowo mistrz zaczyna turniej od 1/8 finału.

Puchar Lig to coroczne międzynarodowe rozgrywki piłkarskie, w których biorą udział najlepsze drużyny z Major League Soccer (MLS) w Stanach Zjednoczonych i Canady oraz najlepsze drużyny z Liga MX w Meksyku. Turniej został po raz pierwszy rozegrany w 2023 roku i został stworzony w celu zapewnienia bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig.

Puchar Lig składa się z fazy grupowej, ćwierćfinałów, półfinałów i finału. W fazie grupowej drużyny są podzielone na cztery grupy po cztery drużyny w każdej. Każda drużyna rozegra po trzy mecze grupowe, grając z każdą inną drużyną w swojej grupie raz. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów.

Ćwierćfinały, półfinały i finał rozgrywane są w systemie pucharowym jednego meczu. Zwycięzca finału zostaje mianowany mistrzem Ligi.

Puchar Lig jest nową i ekscytującą inicjatywą, która łączy najlepsze drużyny z MLS i Liga MX w jednych wyjątkowych rozgrywkach. Turniej ma na celu zapewnienie bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig, a także stworzenie nowego sposobu dla kibiców na cieszenie się piłką nożną na najwyższym poziomie.