Skip Esports

Results

Tenis ITF - Sharm El Sheikh M15 - MD 10/29 13:00 Kumar/Thayne v Orlov/Zakharov View
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:48 Man City (Olle) Esports Man City (Olle) Esports v Tottenham (Upcake22) Esports Tottenham (Upcake22) Esports 4-1
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:48 Chelsea (Taka) Esports Chelsea (Taka) Esports v Man Utd (Chellovekk) Esports Man Utd (Chellovekk) Esports 2-3
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 12:45 Anton Riabukhin v Oleksandr Kovalov 3-0
Badminton SaarLorLux Open Women 10/29 12:45 Kristin Kuuba v Yvonne Li 0-1
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 12:40 Young Boys (Quavo) Esports Young Boys (Quavo) Esports v Standard Liege (Oolancer) Esports Standard Liege (Oolancer) Esports 3-0
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:40 PSG (orlovsky1) Esports PSG (orlovsky1) Esports v Liverpool (white_boy1927) Esports Liverpool (white_boy1927) Esports 0-3
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:40 Real Madrid (dm1trena) Esports Real Madrid (dm1trena) Esports v Barcelona (d1pseN) Esports Barcelona (d1pseN) Esports 2-0
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 12:38 Slavia Prague (Walker) Esports Slavia Prague (Walker) Esports v Sivasspor (praym) Esports Sivasspor (praym) Esports 0-2
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:36 Man Utd (Chellovekk) Esports Man Utd (Chellovekk) Esports v Man City (Olle) Esports Man City (Olle) Esports 0-2
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:36 Tottenham (Upcake22) Esports Tottenham (Upcake22) Esports v Liverpool (Pablik) Esports Liverpool (Pablik) Esports 1-1
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 12:30 Nikolay Telnoy v Viktor Didukh 0-3
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 10/29 12:30 GreenTeddybear (GBR) Esports v Kondory (KDR) Esports 4-0
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 12:25 Valentyn Yunchyk v Uryi Schepanskyi 3-1
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety 10/29 12:25 Vladyslav Lytvynov v Aleksandr Shapoval 1-3
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 12:24 Standard Liege (Oolancer) Esports Standard Liege (Oolancer) Esports v Sivasspor (praym) Esports Sivasspor (praym) Esports 2-1
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 10/29 12:24 BKN Nets (Gatz) Esports BKN Nets (Gatz) Esports v LA Clippers (Goku) Esports LA Clippers (Goku) Esports 70-54
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 12:24 AEK Athens (Dimqaa) Esports AEK Athens (Dimqaa) Esports v Slavia Prague (Walker) Esports Slavia Prague (Walker) Esports 2-2
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:24 Man City (Olle) Esports Man City (Olle) Esports v Chelsea (Taka) Esports Chelsea (Taka) Esports 2-0
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 10/29 12:24 MIL Bucks (SLAMDUNKVV) Esports MIL Bucks (SLAMDUNKVV) Esports v LA Lakers (Badtrip) Esports LA Lakers (Badtrip) Esports 62-74
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:24 Liverpool (Pablik) Esports Liverpool (Pablik) Esports v Man Utd (Chellovekk) Esports Man Utd (Chellovekk) Esports 3-0
Tenis stołowy Russia Premier League 10/29 12:20 Aleksei Zhukov v Egor Ovchinnikov 3-1
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety 10/29 12:20 Vitalii Obukhov v Stefan Yakimenko 1-3
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:18 Loko Moscow (dm1trena) Esports v CSKA Moscow (nikkitta) Esports CSKA Moscow (nikkitta) Esports 0-0
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:18 Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports v Spartak Moscow (d1pseN) Esports Spartak Moscow (d1pseN) Esports 0-3
Tenis stołowy Liga Pro 10/29 12:15 Vladislav Fedorov v Oleg Suharkov 3-2
Tenis stołowy Liga Pro 10/29 12:15 Alexey Lobanov v Vadim Putilovsky 3-2
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 12:15 Roman Vakarash v Vitaliy Solovey 3-1
Tenis stołowy TT Star Series 10/29 12:15 Valerij Rakov v Michal Bankosz 2-3
Koszykówka Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 10/29 12:13 MIL Bucks (TRAPSTAR) Esports v POR Trail Blazers (JABZ) Esports 82-79
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:12 Man Utd (Chellovekk) Esports Man Utd (Chellovekk) Esports v Tottenham (Upcake22) Esports Tottenham (Upcake22) Esports 2-1
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:12 Chelsea (Taka) Esports Chelsea (Taka) Esports v Liverpool (Pablik) Esports Liverpool (Pablik) Esports 1-1
Piłka nożna Esoccer Liga Pro - 12 min. gry 10/29 12:10 Ez1d (EZ1) Esports Ez1d (EZ1) Esports v Arukonda (ARU) Esports Arukonda (ARU) Esports 4-2
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 12:10 Standard Liege (Oolancer) Esports Standard Liege (Oolancer) Esports v Slavia Prague (Walker) Esports Slavia Prague (Walker) Esports 2-1
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 12:10 AEK Athens (Dimqaa) Esports AEK Athens (Dimqaa) Esports v Young Boys (Quavo) Esports Young Boys (Quavo) Esports 0-3
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 12:10 Pavlo Zaderei v Stanislav Stelmashchuk 2-3
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 12:10 Artem Vakulin v Roman Derypaska 0-3
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:06 Spartak Moscow (d1pseN) Esports Spartak Moscow (d1pseN) Esports v Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports 0-0
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:06 CSKA Moscow (nikkitta) Esports CSKA Moscow (nikkitta) Esports v Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports 1-1
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 12:05 Nazar Kovalchuk v Nazar Mosuk 2-3
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 10/29 12:01 MGN Magnitude (MGN) Esports v I Love You (ILY) Esports I Love You (ILY) Esports 6-5
Tenis stołowy Liga Pro 10/29 12:00 Igor Minchenkov v Filipp Eroshov 3-1
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:00 Tottenham (Upcake22) Esports Tottenham (Upcake22) Esports v Chelsea (Taka) Esports Chelsea (Taka) Esports 0-2
Piłka wodna Russia Championship Women 10/29 12:00 SKIF TSOP Moscomsport Women v KINEF-Surgutneftegaz Kirishi Women KINEF-Surgutneftegaz Kirishi Women 7-17
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 10/29 12:00 GOLdeN StarZ (GST) Esports v Tank34 (TNK) Esports 0-0
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 12:00 Liverpool (Pablik) Esports Liverpool (Pablik) Esports v Man City (Olle) Esports Man City (Olle) Esports 2-0
Badminton SaarLorLux Open MD 10/29 12:00 Dunn/Hall v Matusz/Trecki 2-0
Badminton SaarLorLux Open MD 10/29 12:00 Jansen/Kaesbauer v Datko/Scheiel 2-0
Badminton SaarLorLux Open MD 10/29 12:00 Hess/Pistorius v Sondergaard/Toft 0-2
Tenis ATP Vienna MD 10/29 12:00 Murray/Skupski v Ram/Salisbury 0-0
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 11:57 Standard Liege (Oolancer) Esports Standard Liege (Oolancer) Esports v AEK Athens (Dimqaa) Esports AEK Athens (Dimqaa) Esports 2-0
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 11:56 Young Boys (Quavo) Esports Young Boys (Quavo) Esports v Sivasspor (praym) Esports Sivasspor (praym) Esports 1-2
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 11:55 Viktor Didukh v Bohdan Sinkevych 3-2
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety 10/29 11:55 Andrii Romanenko v Serhii Pitsyk 2-3
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:54 Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports v Loko Moscow (dm1trena) Esports 1-1
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:54 Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports v CSKA Moscow (nikkitta) Esports CSKA Moscow (nikkitta) Esports 0-1
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:54 Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports v Lokomotiv (dm1trena) Esports Lokomotiv (dm1trena) Esports 1-1
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 11:50 Uryi Schepanskyi v Avraham Nazrin 1-3
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety 10/29 11:50 Volodymyr Kholodkevych v Dmytro Kunchurov 3-2
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 10/29 11:48 MIL Bucks (SLAMDUNKVV) Esports MIL Bucks (SLAMDUNKVV) Esports v BKN Nets (Gatz) Esports BKN Nets (Gatz) Esports 49-58
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:48 Tottenham (Upcake22) Esports Tottenham (Upcake22) Esports v Man City (Olle) Esports Man City (Olle) Esports 2-1
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:48 Man Utd (Chellovekk) Esports Man Utd (Chellovekk) Esports v Chelsea (Taka) Esports Chelsea (Taka) Esports 2-1
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 10/29 11:48 LA Clippers (Goku) Esports LA Clippers (Goku) Esports v LA Lakers (Badtrip) Esports LA Lakers (Badtrip) Esports 42-68
Tenis stołowy Liga Pro 10/29 11:45 Alexey Slashchilin v Nikita Kurilchik 0-3
Tenis stołowy Liga Pro 10/29 11:45 Nikolay Zhurba v Andrey Pravednov 3-0
Tenis stołowy TT Star Series 10/29 11:45 Joseph Cope v Andriy Sitak 0-3
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 11:42 Real Sociedad (Stig) Esports Real Sociedad (Stig) Esports v Hoffenheim (Alex_1333) Esports Hoffenheim (Alex_1333) Esports 2-3
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 11:42 Sivasspor (praym) Esports Sivasspor (praym) Esports v AEK Athens (Dimqaa) Esports AEK Athens (Dimqaa) Esports 1-3
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:42 CSKA Moscow (nikkitta) Esports CSKA Moscow (nikkitta) Esports v Spartak Moscow (d1pseN) Esports Spartak Moscow (d1pseN) Esports 1-0
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:42 Loko Moscow (dm1trena) Esports v Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports 0-1
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 11:42 Young Boys (Quavo) Esports Young Boys (Quavo) Esports v Slavia Prague (Walker) Esports Slavia Prague (Walker) Esports 2-1
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:42 Lokomotiv (dm1trena) Esports Lokomotiv (dm1trena) Esports v Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports 0-1
Piłka nożna Esoccer Liga Pro - 12 min. gry 10/29 11:40 Nyancat FC (NFC) Esports Nyancat FC (NFC) Esports v Confession (CFI) Esports Confession (CFI) Esports 1-3
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 10/29 11:40 Copenhagen (Aibothard) Esports Copenhagen (Aibothard) Esports v Arsenal (Marley) Esports Arsenal (Marley) Esports 1-2
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 10/29 11:40 Lokomotiv Moscow (Burton) Esports Lokomotiv Moscow (Burton) Esports v Sporting (Rafa) Esports Sporting (Rafa) Esports 1-4
Piłka nożna Esoccer GT Leagues – 12 mins play 10/29 11:40 Atletico Madrid (Captainx) Esports Atletico Madrid (Captainx) Esports v PSV (Gorilla) Esports PSV (Gorilla) Esports 4-1
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety 10/29 11:40 Valerii Merzlikin v Ivan Fedoryshyn 2-3
Koszykówka Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 10/29 11:40 BOS Celtics (CLUTCH14) Esports v GS Warriors (MILKMAN) Esports 68-80
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 11:40 Aleksander Dzyabura v Dmitriy Derevinskiy 0-3
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:36 Man City (Olle) Esports Man City (Olle) Esports v Man Utd (Chellovekk) Esports Man Utd (Chellovekk) Esports 3-2
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:36 Liverpool (Pablik) Esports Liverpool (Pablik) Esports v Tottenham (Upcake22) Esports Tottenham (Upcake22) Esports 1-0
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 11:35 Pavlo Zaderei v Ivan Synytskyi 1-3
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 11:35 Anton Riabukhin v Oleksandr Shkurupii 2-3
Tenis stołowy Ukraine Win Cup 10/29 11:30 Zakhar Telyugin v Fedir Bazyn 1-3
Tenis stołowy Liga Pro 10/29 11:30 Daniil Mikheev v Andrey Potapkov 3-1
Tenis stołowy Ukraine Win Cup 10/29 11:30 Aleksandr Kolesnik v Valentin Gedz 3-1
Tenis stołowy Ukraine Win Cup 10/29 11:30 Iryna Hrusko v Viktoriya Guseva 0-3
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety 10/29 11:30 Artem Yurkov v Yevhen Gudimenko 2-3
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:30 Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports Dynamo Kiev (white_boy1927) Esports v Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports 2-1
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:30 Spartak Moscow (d1pseN) Esports Spartak Moscow (d1pseN) Esports v Loko Moscow (dm1trena) Esports 2-0
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 10/29 11:30 Spartak Moscow (d1pseN) Esports Spartak Moscow (d1pseN) Esports v Lokomotiv (dm1trena) Esports Lokomotiv (dm1trena) Esports 2-0
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 10/29 11:30 MGN Magnitude (MGN) Esports v I Love You (ILY) Esports I Love You (ILY) Esports 0-5
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 10/29 11:30 Vasily Verbyany v Andrey Gordiy 0-3
Tenis ITF - Sharm El Sheikh W15 10/29 11:30 Chanel Simmonds v Polina Iatcenko 6-3,5-1
Piłka nożna Indonezja - Liga 1 10/29 11:30 Madura United Madura United v PSM Makassar PSM Makassar Postponed
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 11:28 Real Sociedad (Stig) Esports Real Sociedad (Stig) Esports v Villarreal (Weeman) Esports Villarreal (Weeman) Esports 6-2
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 11:28 Roma (Critic) Esports Roma (Critic) Esports v Leicester (Void) Esports Leicester (Void) Esports 1-1
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 11:28 Sivasspor (praym) Esports Sivasspor (praym) Esports v Slavia Prague (Walker) Esports Slavia Prague (Walker) Esports 1-2
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 10/29 11:28 Standard Liege (Oolancer) Esports Standard Liege (Oolancer) Esports v Young Boys (Quavo) Esports Young Boys (Quavo) Esports 0-1
Tenis ITF - Heraklion W15 10/29 11:25 Dalila Spiteri v Gabriela Duca 6-2,6-2