07/31 02:30 - Los Angeles FC v Vancouver Whitecaps View
08/01 00:00 2 Charlotte FC v Cruz Azul View
08/01 00:00 - Santos Laguna v DC United View
08/01 01:00 2 FC Dallas v Juarez FC View
08/01 01:00 2 Nashville SC v Mazatlan FC View
08/01 02:30 - San Jose Earthquakes v LA Galaxy View
08/02 00:00 2 FC Cincinnati v Queretaro View
08/02 01:00 - Real Salt Lake v Atlas View
08/02 01:00 2 Toluca v Chicago Fire View
08/02 02:30 2 Portland Timbers v Colorado Rapids View

Wikipedia - Leagues Cup

Leagues Cup – coroczne rozgrywki w Ameryce Północnej pomiędzy drużynami z Major League Soccer a Liga MX. Pierwszy turniej zorganizowano w 2019 z udziałem czterech drużyn z obu lig, który wygrała meksykańska drużyna Cruz Azul.

W 2023 roku turniej został rozszerzony o wszystkie kluby z Major League Soccer i Liga MX, a aktualnie pełni funkcję regionalnego pucharu północnoamerykańskiego regionu CONCACAF, obejmującego Kanadę, Meksyk i Stany Zjednoczone. Trzy najlepsze drużyny Leagues Cup, niezależnie od kraju, kwalifikują się do Pucharu Mistrzów CONCACAF, a dodatkowo mistrz zaczyna turniej od 1/8 finału.

Puchar Lig to coroczne międzynarodowe rozgrywki piłkarskie, w których biorą udział najlepsze drużyny z Major League Soccer (MLS) w Stanach Zjednoczonych i Canady oraz najlepsze drużyny z Liga MX w Meksyku. Turniej został po raz pierwszy rozegrany w 2023 roku i został stworzony w celu zapewnienia bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig.

Puchar Lig składa się z fazy grupowej, ćwierćfinałów, półfinałów i finału. W fazie grupowej drużyny są podzielone na cztery grupy po cztery drużyny w każdej. Każda drużyna rozegra po trzy mecze grupowe, grając z każdą inną drużyną w swojej grupie raz. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinałów.

Ćwierćfinały, półfinały i finał rozgrywane są w systemie pucharowym jednego meczu. Zwycięzca finału zostaje mianowany mistrzem Ligi.

Puchar Lig jest nową i ekscytującą inicjatywą, która łączy najlepsze drużyny z MLS i Liga MX w jednych wyjątkowych rozgrywkach. Turniej ma na celu zapewnienie bardziej konkurencyjnej platformy dla zespołów z obu lig, a także stworzenie nowego sposobu dla kibiców na cieszenie się piłką nożną na najwyższym poziomie.