Live Scores

Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 02' Marseille (Walker) Esports 0-0 Lille (praym) Esports
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 02' Lyon (fleshka77) Esports 0-0 Nice (Critic) Esports
Piłka nożna Niemcy - Berlin-Liga 03' FC Stern Marienfelde 0-0 FSV Spandauer Kickers
Piłka nożna Hong Kong - 2. Division 04' Kwai Tsing DFA 0-0 Kwong Wah
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 05' Chelsea (Sergio650) Esports 2-3 Man City (Yarik_SH) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 05' Liverpool (Nicolas_Rage) Esports 0-1 Tottenham (Calvin) Esports
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 6 05' Recambios Colon [14] Recambios Colon 0-0 Villajoyosa [17]
Piłka nożna Grecja - Super League U19 06' Panathinaikos U19 [5] Panathinaikos U19 0-0 Volos NFC U19 [10] Volos NFC U19
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 11 06' [15] SD Portmany 0-0 Poblense [2] Poblense
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 7 07' Alcorcon B [18] Alcorcon B 0-0 Trival Valderas [9] Trival Valderas
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 7 07' Getafe B [7] Getafe B 0-0 Fuenlabrada B [1]
Piłka nożna Singapur - Premier League 08' Geylang International [7] Geylang International 0-0 Lion City Sailors FC [2] Lion City Sailors FC
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 7 08' [21] CD Colonia Moscardo 0-0 Villaviciosa Odon [15]
Piłka nożna Singapur - Premier League 08' Young Lions [8] Young Lions 0-1 Tanjong Pagar United [5] Tanjong Pagar United
Piłka nożna Korea Płd. - K League 2 09' Chungnam Asan FC [7] Chungnam Asan FC 0-0 Jeonnam Dragons [4] Jeonnam Dragons
Piłka nożna Finlandia - Liga U20 09' FC Lahti U20 0-0 FC Haka U20
Piłka nożna Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 1 09' Leganes B [6] Leganes B 0-0 Compostela [2] Compostela
Piłka nożna Hiszpania - Tercera - Grupa 7 10' RCD Carabanchel [20] RCD Carabanchel 0-0 ED Moratalaz [16]
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 31' Schalke U19 Schalke U19 2-0 Alemannia Aachen U19 Alemannia Aachen U19
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 32' Cologne U19 [15] Cologne U19 1-0 Fortuna Dusseldorf U19 [8] Fortuna Dusseldorf U19
Piłka nożna Słowacja - I Liga - Kobiety 33' Spartak Trnava - Kobiety [9] Spartak Trnava - Kobiety 0-1 FC Nitra - Kobiety [8] FC Nitra - Kobiety
Piłka nożna Austria - Landesliga 34' SK Maria Saal SK Maria Saal 0-1 Admira Villach
Piłka nożna Francja - Liga U19 34' [4] Avranches U19 0-0 Rennes U19 [10] Rennes U19
Piłka nożna Serbia - Liga U19 34' Vojvodina U19 0-1 FK Spartak Zdrepceva Krv U19 FK Spartak Zdrepceva Krv U19
Piłka nożna Czechy - Division 1 - Kobiety 35' Pardubice - Kobiety [7] Pardubice - Kobiety 1-2 Viktoria Plzen - Kobiety [5] Viktoria Plzen - Kobiety
Piłka nożna Austria - Landesliga 35' SV Strasswalchen SV Strasswalchen 4-1 Puch
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 35' VfL Osnabruck U19 VfL Osnabruck U19 0-0 Chemnitzer U19 Chemnitzer U19
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 36' Mainz U19 [9] Mainz U19 3-0 Kaiserslautern U19 [16] Kaiserslautern U19
Piłka nożna Węgry - NB III 36' Puskas Academy II 0-1 Gyirmot SE II
Piłka nożna Niemcy - Bayernliga Süd 36' Ismaning [10] Ismaning 2-2 VFB Hallbergmoos [17]
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 36' Astoria Walldorf U19 [20] Astoria Walldorf U19 0-2 FC Ingolstadt U19 [14] FC Ingolstadt U19
Piłka nożna Węgry - NB III 37' Ferencvarosi TC II Ferencvarosi TC II 0-1 Dunaujvaros PASE Dunaujvaros PASE
Piłka nożna Słowacja - Liga Juniorów 37' FK Senica U19 [11] FK Senica U19 1-0 Slovan Bratislava U19 [4] Slovan Bratislava U19
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 37' Rot Weiss Essen U19 Rot Weiss Essen U19 2-1 Bochum U19 Bochum U19
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga II - Kobiety 37' Bayern Monachium II - Kobiety [11] Bayern Monachium II - Kobiety 4-0 Wolfsburg II kvinder - Kobiety [14] Wolfsburg II kvinder - Kobiety
Piłka nożna Serbia - Liga U19 37' Partizan Belgrade U19 Partizan Belgrade U19 1-0 FK Macva Sabac U19
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 37' MSV Duisburg U19 [5] MSV Duisburg U19 0-1 Wuppertaler U19 [7] Wuppertaler U19
Piłka nożna Hiszpania - Segunda Division RFEF - Grupa 5 38' CF Intercity [16] CF Intercity 0-0 Melilla [11] Melilla
Piłka nożna Polska - 4. Liga 38' Arka Gdynia II 2-0 Borowiak Czersk
Piłka nożna Hiszpania - Segunda - Kobiety 38' Granada - Kobiety Granada - Kobiety 0-0 Real Union de Tenerife - Kobiety
Piłka nożna Hiszpania - Primera - Kobiety 38' Levante UD - Kobiety [7] Levante UD - Kobiety 0-1 Real Betis - Kobiety [15] Real Betis - Kobiety
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 38' Rot-Weiss Oberhausen U19 [13] Rot-Weiss Oberhausen U19 0-1 Borussia M'gladbach U19 [14] Borussia M'gladbach U19
Piłka nożna Włochy - Campionato Primavera 1 38' Spal U19 [13] Spal U19 0-0 Cagliari U19 [4] Cagliari U19
Piłka nożna Włochy - Campionato Primavera 2 38' Crotone U19 [10] Crotone U19 1-2 Perugia U19 [13] Perugia U19
Piłka nożna Węgry - NB III 38' Paksi II Paksi II 1-0 Rakosmenti KSK Rakosmenti KSK
Piłka nożna Bhutan - Premier League 38' Paro Rinpung FC 1-1 Tensung FC
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga U19 39' [15] KSV Hessen Kassel U19 0-1 Heidenheim U19 [7] Heidenheim U19
Piłka nożna Andora - Premier Division 39' UE Sant Julia [5] UE Sant Julia 0-1 UE Santa Coloma [3] UE Santa Coloma
Piłka nożna Chorwacja - 3.HNL 40' NK Trnje 1-1 NK Kurilovec
Piłka nożna Francja - Liga U19 40' Chateauroux U19 [12] Chateauroux U19 0-1 Brest U19 [5] Brest U19
Piłka nożna Włochy - Campionato Primavera 2 40' Udinese U19 [9] Udinese U19 1-0 Monza U19 [7]
Piłka nożna Francja - Liga U19 41' St Etienne U19 [1] St Etienne U19 0-1 Colomiers U19 [10] Colomiers U19
Piłka nożna Węgry - NB III 41' Budapest Honved II Budapest Honved II 0-1 FC Dabas FC Dabas
Piłka nożna Włochy - Campionato Primavera 1 45' Roma U19 [2] Roma U19 1-0 Verona U19 [12] Verona U19
Piłka nożna Słowacja - 3. Liga 48' TJ Jednota Banova TJ Jednota Banova 0-1 FK Rakytovce FK Rakytovce
Piłka nożna Tajlandia - Division 3 48' Marines Eureka FC Marines Eureka FC 0-0 Chachoengsao Chachoengsao
Piłka nożna Tajlandia - Division 3 48' Chamchuri Utd 1-0 Grakcu Sai Mai United
Piłka nożna Czechy - 2. Liga 48' Sparta Prague B [2] Sparta Prague B 0-3 FC Sellier & Bellot Vlasim [6] FC Sellier & Bellot Vlasim
Piłka nożna Chiny - Division 1 48' Xinjiang Tianshan [6] Xinjiang Tianshan 0-1 Guizhou Hengfeng Zhicheng [3] Guizhou Hengfeng Zhicheng
Piłka nożna Słowacja - 2. Liga 49' FC Petrzalka [6] FC Petrzalka 0-1 FK Zeleziarne Podbrezova [4] FK Zeleziarne Podbrezova
Piłka nożna Austria - 2. Liga 49' FK Austria Vienna II [10] FK Austria Vienna II 0-1 SV Lafnitz [6] SV Lafnitz
Piłka nożna Austria - Regionalliga Tirol 49' SVG Reichenau [8] SVG Reichenau 3-0 FC Kitzbuhel [7] FC Kitzbuhel
Piłka nożna Słowacja - I Liga - Kobiety 50' Dukla Banska Bystrica - Kobiety [6] Dukla Banska Bystrica - Kobiety 1-3 Spartak Myjava - Kobiety [3] Spartak Myjava - Kobiety
Piłka nożna Słowenia - 3. SNL 50' Slavia TU Kosice Slavia TU Kosice 0-0 MSK Tesla Stropkov MSK Tesla Stropkov
Piłka nożna Tajlandia - Division 3 50' Royal Thai Air Force FC 0-1 North Bangkok University
Piłka nożna Kambodża - Premier League 50' Tiffy Army FC [6] Tiffy Army FC 1-2 Svay Rieng FC [3] Svay Rieng FC
Piłka nożna Austria - Landesliga 51' WAF Brigittenau WAF Brigittenau 1-2 Post SV Post SV
Piłka nożna Słowacja - 2. Liga 51' Slovan Bratislava B [15] Slovan Bratislava B 1-0 Namestovo [16] Namestovo
Piłka nożna Tajlandia - Division 3 52' Assumption United 1-1 Chainat United Chainat United
Piłka nożna Czechy - 3. Liga 52' FC Fastav Zlin B [10] FC Fastav Zlin B 2-1 Viktoria Otrokovice [18] Viktoria Otrokovice
Piłka nożna Austria - 2. Liga 52' Grazer AK [9] Grazer AK 1-1 FC Wacker Innsbruck [4] FC Wacker Innsbruck
Piłka nożna Kambodża - Premier League 53' National Police Commissary [5] National Police Commissary 0-0 Prey Veng [3]
Piłka nożna Słowenia - 3. SNL 57' SD Videm SD Videm 2-1 NK Korotan Prevalje NK Korotan Prevalje
Piłka nożna Czechy - 3. Liga 63' [15] Vysocina Jihlava B 0-0 Slovan Rosice [5] Slovan Rosice
Piłka nożna Czechy - 4. Liga 64' FC Spartak Velka Bites FC Spartak Velka Bites 0-0 TJ Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot
Piłka nożna Czechy - 4. Liga 68' Slavicin Slavicin 0-0 Valasske Mezirici Valasske Mezirici
Piłka nożna Czechy - 3. Liga 68' SK Unicov [6] SK Unicov 0-4 Sigma Olomouc B [4] Sigma Olomouc B
Piłka nożna Japonia - J-League 77' Kawasaki Frontale [1] Kawasaki Frontale 1-1 Shonan Bellmare [16] Shonan Bellmare
Piłka nożna Austria - League 1 - Kobiety 77' SPG SCR Altach/FFC Vorderland - Kobiety [6] SPG SCR Altach/FFC Vorderland - Kobiety 1-1 SV Neulengbach - Kobiety [5] SV Neulengbach - Kobiety
Piłka nożna Rumunia - Liga II 78' FC Unirea 2004 Slobozia [7] FC Unirea 2004 Slobozia 0-1 AFC Hermannstadt [3] AFC Hermannstadt
Piłka nożna Mongolia - 2. Liga 79' Khovd Western II 1-3 Selenge FC
Piłka nożna Rumunia - Liga III 80' CSM Slatina CSM Slatina 1-0 ACSO Filiasi ACSO Filiasi
Piłka nożna Afryka Południowa - Diski Challenge 80' Golden Arrows - Rezerwa 0-1 TS Galaxy - Rezerwa
Piłka nożna Chorwacja - Liga U19 81' Slaven Belupo U19 0-2 NK Sesvete U19 NK Sesvete U19
Piłka nożna RPA - Liga rezerwowa 82' Cape Town City FC - Rezerwa 3-1 Marumo Gallants - Rezerwa
Piłka nożna Rumunia - Liga II 83' FC Ripensia Timisoara [12] FC Ripensia Timisoara 0-1 CS Concordia Chiajna [4] CS Concordia Chiajna
Piłka nożna Rumunia - Liga U19 83' AFC Botosani U19 2-0 CS Concordia Chiajna U19
Piłka nożna Rumunia - Liga 1 - Kobiety 84' Vasas Femina Odorhei - Kobiety Vasas Femina Odorhei - Kobiety 6-1 Banat Girls - Kobiety
Piłka nożna Rumunia - Liga II 84' ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu [17] ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu 1-0 SSU Politehnica Timisoara [14] SSU Politehnica Timisoara
Piłka nożna Hong Kong - 1st Division 90' Yuen Long [6] Yuen Long 0-1 Sham Shui Po [7] Sham Shui Po
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 1 - 02:38 BKN Nets (TTP) Esports 12-12 PHI 76ers (RAMZ) Esports
Koszykówka Puchar Rosji 1 - 05:29 BARS-RGEU Rostov-on-Don 10-6 Zenit St. Petersburg - Juniorzy
Koszykówka Ebasketball Liga Pro 4x5min. 2 - 03:37 amuralex Esports 25-23 broccolicabbage0 Esports
Koszykówka Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 3 - 00:30 MIL Bucks (MIST) Esports 57-53 LA Lakers (SPOOKY) Esports
Koszykówka Ebasketball Liga Pro 4x5min. 3 - 01:02 BigBabyMish Esports 54-57 OLE-G420 Esports
Koszykówka Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 00:30 BOS Celtics (VaerBer) Esports 63-68 HOU Rockets (blaylockk) Esports
Koszykówka Rwanda - Liga krajowa - Kobiety 2 - 02:56 Groupes Scolaire Marie Women 20-30 Hoops - Kobiety
Koszykówka Filipiny - PBA Cup 3 - 08:11 San Miguel Beermen [4] San Miguel Beermen 50-46 NorthPort Batang Pier [5] NorthPort Batang Pier
Koszykówka Chiny - Igrzyska narodowe U22 4 - 06:03 Zhejiang U22 83-50 Hubei U22
Siatkówka Rosja - Liga Pro - Kobiety 25-21 Medik-pro - Kobiety 3-2 Dinamo-pro - Kobiety
Siatkówka Rosja - Vyscha League B - Kobiety Shuyanochka - Kobiety 10-13 Murom - Kobiety
Siatkówka Rosja - Vyscha League B - Kobiety 16-25 Voronezh - Kobiety Voronezh - Kobiety 17-18 Ryazan - Kobiety
Siatkówka Puchar Rosji 21-25 Gazprom Yugra Gazprom Yugra 8-10 Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
Siatkówka Klubowe mecze towarzyskie 14-25 AZS Olsztyn AZS Olsztyn 8-12 SWD Düren SWD Düren
Siatkówka Klubowe mecze towarzyskie 21-25,18-25 Paris Volley Paris Volley 13-13 PAOK PAOK
Siatkówka Hiszpania - Regional League U19 - Kobiety 26-24,26-28 CV Valencia Omicron U19 - Kobiety 24-22 CV Sedavi U19 - Kobiety
Baseball Japonia - NPB 09/26 08:30 Chunichi Dragons [6] Chunichi Dragons 0-6 Yakult Swallows [4] Yakult Swallows
Hokej na lodzie Słowacja - Extraliga U20 1 - 05:50 HK Skalica U20 0-0 HKM Zvolen U20
Hokej na lodzie Słowacja - Extraliga U20 1 - 02:28 HC Kosice U20 0-1 HK SKP Poprad U20
Hokej na lodzie Słowacja - Extraliga U20 2 - 09:23 MSHK Zilina U20 1-4 HK Nitra U20
Hokej na lodzie Kazachstan - Open Champs 3 - 13:40 [8] Snezhnye Barsy 1-0 Ertis Pavlodar [13] Ertis Pavlodar
Tenis ITF - Johannesburg M25 0-0 Alastair Gray 1-0 Michail Pervolarakis
Tenis World Padel Tour Lugo 0-0 Galan/Lebron 0-0 Navarro/Di Nenno
Tenis ITF - Le Neubourg W80 40-30 Sarah Beth Grey 1-1 Schena Benamar
Tenis ITF - Forbach M15 0-0 Cyril Vandermeersch 6-1,4-1 Mark Mitchell
Tenis Challenger Sibiu 15-30 Yshai Oliel 5-1 Sebastian Gima
Tenis Challenger Orleans 15-0 Brayden Schnur 4-4 Giovanni M Perricard
Tenis Challenger Lisbon 0-0 [384] Alessandro Bega 2-6,1-0 Jacopo Berrettini [444]
Tenis Challenger Murcia 0-0 [398] Mariano Kestelboim 3-4 Carlos Sanchez Jover [465]
Tenis ITF - Pretoria M25 A-40 LJ Fick 2-3 Seth Seely
Tenis Challenger Orleans 30-30 [457] Artem Dubrivnyy 1-5 Evgeny Karlovskiy [285]
Tenis UTR Pro Tennis Series - Ricany - Kobiety 0-0 Sapfo Sakellaridi 0-0 Elizabeth Halbauer
Tenis Challenger Lisbon 0-0 [239] Marco Bortolotti 1-4 Sebastian Fanselow [421]
Tenis ATP Sofia 30-40 Alexander Donski 2-5 Jurij Rodionov
Tenis Challenger Murcia 0-0 Alex Rybakov 5-1 Davide Galoppini
Tenis ITF - Ulcinj M15 0-0 Rrezart Cungu 5-3 Samuel Vincent Ruggeri
Tenis ATP Sofia 15-0 [87] Andreas Seppi 4-4 Cem Ilkel [180]
Tenis Challenger Murcia 0-0 Emilio Nava 3-1 Daniel Merida Aguilar
Tenis ITF - Pretoria M25 30-30 Preston Brown 5-5 Luc Koenig
Tenis ITF - Monastir M15 Li Tu 3-6,1-0 Ryota Tanuma
Tenis ITF - Pretoria M25 30-40 Lyle Zaloumis 3-6,2-5 Connor Krug
Tenis ITF - Pretoria M25 15-0 Da-niel Kotze 6-2,1-2 Nikolai C Hensberg
Tenis ATP Nur-Sultan 0-0 [65] James Duckworth 6-7,0-0 Soonwoo Kwon [82]
Tenis WTA Nur-Sultan 0-15 [157] Katie Boulter 6-0,5-4 Samantha Murray Sharan [251]
Tenis ITF - Monastir W15 40-40 Olga Helmi 6-1,4-3 Clara Vlasselaer
Tenis ITF - Le Neubourg W80 0-15 Oceane Babel 0-2 Selena Janicijevic
Tenis ITF - Le Neubourg W80 15-30 Sofia Milatova 2-6,0-2 Martyna Kubka
Tenis WTA Nur-Sultan [148] Lucia Bronzetti 4-6,6-3,4-4 Yuliya Hatouka [234]
Tenis ITF - Melilla M15 30-30 Miguel Damas 6-2,3-6,1-5 Carlos L-Montagud
Wyścigi konne Madrid 09/26 10:05 Madrid View
Wyścigi konne Mannheim 09/26 09:50 Mannheim View
Wyścigi konne Hyderabad 09/26 09:45 Hyderabad View
Wyścigi konne Mauritius 09/26 09:40 Mauritius View
Wyścigi konne AUS Toodyay 09/26 09:30 Wyścig 8 Toodyay View
Wyścigi konne Craon 09/26 09:17 Craon View
Wyścigi konne AUS Toodyay 09/26 08:50 Wyścig 8 Toodyay View
Wyścigi konne Chartres 09/25 13:37 Chartres View
Krykiet Twenty20 09/26 08:00 South Western District 129/6 Lions
Krykiet Twenty20 09/26 07:45 Bhairahawa Gladiators ,65/7 Pokhara Rhinos
Krykiet One Day Match 09/26 05:30 Oman 250/7 Papua Nowa Gwinea
Wyścigi psów Harlow 09/26 09:53 Harlow View
Wyścigi psów AUS Cannington 09/26 09:47 Wyścig 1 Cannington View
Wyścigi psów Doncaster 09/26 09:46 Doncaster View
Wyścigi psów AUS Gawler 09/26 09:44 Wyścig 4 Gawler View
Wyścigi psów AUS Grafton 09/26 09:42 Wyścig 6 Grafton View
Wyścigi psów AUS Albion Park 09/26 09:37 Wyścig 5 Albion Park View
Wyścigi psów AUS Richmond 09/26 09:34 Wyścig 8 Richmond View
Wyścigi psów AUS Cannington 09/26 09:31 Wyścig 1 Cannington View
Wyścigi psów AUS Sale 09/26 09:27 Wyścig 6 Sale View
Wyścigi psów AUS Grafton 09/26 09:24 Wyścig 6 Grafton View
Wyścigi psów AUS Gawler 09/26 09:21 Wyścig 4 Gawler View
Wyścigi psów AUS Albion Park 09/26 09:17 Wyścig 5 Albion Park View
Wyścigi psów AUS Richmond 09/26 09:14 Wyścig 8 Richmond View
Wyścigi psów AUS Sale 09/26 09:07 Wyścig 6 Sale View
Wyścigi psów AUS Grafton 09/26 09:04 Wyścig 6 Grafton View
Wyścigi psów AUS Gawler 09/26 09:00 Wyścig 4 Gawler View
Wyścigi psów AUS Albion Park 09/26 08:57 Wyścig 5 Albion Park View
Wyścigi psów AUS Richmond 09/26 08:54 Wyścig 8 Richmond View
Wyścigi psów AUS Sale 09/26 08:47 Wyścig 6 Sale View
Wyścigi psów AUS Gawler 09/26 08:43 Wyścig 4 Gawler View
Wyścigi psów AUS Grafton 09/26 08:39 Wyścig 6 Grafton View
Wyścigi psów AUS Albion Park 09/26 08:36 Wyścig 5 Albion Park View
Snooker Scottish Open Kwalifikacje 2021 09/26 09:00 Hossein Vafaei 2-0 Fan Zhengyi
Snooker Scottish Open Kwalifikacje 2021 09/26 09:00 Lu Ning 0-0 Xu Si
Hokej na trawie Austria Bundesliga 09/26 09:00 Post SV Wien 0-0 SV Arminen Vienna
Tenis stołowy Setka Cup Viktor Dushak 0-0 Ihor Vasylyshyn
Tenis stołowy Setka Cup Dmytro Prokopenko 0-0 Maksym Mrykh
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina Artem Borysov 7-8 Konstantin Makarchuk
Tenis stołowy Setka Cup Oleksandr Lykhytskyi 9-9 Ruslan Solomko
Tenis stołowy Czechy - Liga Pro Marcel Pikous 2-2 Patrik Pycha
Tenis stołowy Setka Cup Women Diana Yevtodii 6-6 Svitlana Babushkina
Tenis stołowy Liga Pro Vitaly Demchenko 9-9 Sergey Maksakov
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 4-11 Denys Shcherbak 8-7 Oleksandr Levadnyi
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 13-15,6-11 Mykola Lytvynenko 3-2 Sergey Filatov
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 6-11,11-6 Serhii Boiko 6-6 Serhii Zemiantsev
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 16-14,6-11 Dmytro Kalyniuk 0-0 Oleksandr Hainovskyi
Badminton Polish Int.Women 21-15 Samiya Imad Farooqui 3-4 Polina Buhrova
Badminton Polish Int. Jia Heng Jason Teh 8-7 Jan Louda
Badminton Sudirman Cup - MD 21-4 He/Tan 4-4 Kaisti/Paul
Badminton Sudirman Cup 21-9 Kunlavut Vitidsarn 18-16 Kidambi Srikanth
Piłka wodna Liga Mistrzów 4 - 02:42 Jadran Herceg Novi Jadran Herceg Novi 8-11 OSC Budapest OSC Budapest
E-Sport DOTA2 - BTS Pro Series - SEA 15:57 BOOM Esports 0-0 Team SMG
E-Sport KOG - KPL Fall 00:00 Douyu Gaming 0-0 Gank Gaming
E-Sport LOL: Wild Rift - WRL - LPL Quals 06:04 Royal Never Give Up Royal Never Give Up 1-1 Invictus Gaming Invictus Gaming