Live Scores

Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 00' Netherlands (Skripp) Esports View France (Baphomet) Esports
Piłka nożna Esoccer Liga Pro - 12 min. gry 00' Megapolice (MEG) Esports View Raticate 522 (PSG) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 00' Bayern (nikkitta) Esports View Real Madrid (dm1trena) Esports
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 00' Germany (Walker) Esports View Belgium (OoLancer) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 00' Barcelona (d1pseN) Esports View PSG (orlovsky1) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 05' France (Upcake22) Esports 0-0 Brazil (Chellovekk) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 05' Portugal (Pablik) Esports 0-1 Germany (TAKA) Esports
Piłka nożna Towarzyskie mecze klubowe 28' ES Rades ES Rades 0-0 AS Marsa AS Marsa
Piłka nożna Brazylia - Liga U20 29' Madureira RJ U20 0-0 Vasco da Gama U20 Vasco da Gama U20
Piłka nożna Wietnam - V-League 52' The Cong FC [1] The Cong FC 0-0 Ha Noi FC [2] Ha Noi FC
Piłka nożna Wietnam - V-League 57' Sai Gon FC [3] Sai Gon FC 2-0 Than Quang Ninh [4] Than Quang Ninh
Piłka nożna Polska - II Liga 67' Lech Poznan II [18] Lech Poznan II 0-2 Olimpia Elblag [19] Olimpia Elblag
Piłka nożna Rosja - Division 2 70' Avangard Kursk Avangard Kursk 1-0 Strogino Strogino
Piłka nożna Puchar Węgier 95' Nyiregyhaza Nyiregyhaza 1-1 Paksi Paksi
Koszykówka Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 2 - 05:00 MIL Bucks (TRAPSTAR) Esports 21-21 DAL Mavericks (KARMA) Esports
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 4 - 00:56 BKN Nets (Gatz) Esports 52-59 LA Lakers (bad_trip) Esports
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 4 - 00:40 LA Clippers (Goku) Esports 48-53 MIL Bucks (SLAMDUNKVV) Esports
Koszykówka Chiny - CBA 3 - 01:18 Beijing Ducks [7] Beijing Ducks 54-66 Fujian Sturgeons [19] Fujian Sturgeons
Koszykówka Wietnam - VBA 4 - 10:00 Da Nang Dragons 75-60 Hanoi Buffaloes
Koszykówka Chiny - CBA 4 - 05:07 Guangdong Southern Tigers [6] Guangdong Southern Tigers 109-99 Shanghai Sharks [8] Shanghai Sharks
Siatkówka Puchar Kazachstanu Atyrau 0-0 Ushkyn Kokshetau
Siatkówka Puchar Kazachstanu - Kobiety 25-23,25-22 Zhetysu - Kobiety 0-0 VC Altai - Kobiety VC Altai - Kobiety
Siatkówka Rosja - Liga Pro 19-25,25-16,21-25 Vityaz-pro 4-1 Empire-pro
Siatkówka Russia Super League 17-25,17-25,25-22 Yenisey Krasnoyarsk [6] Yenisey Krasnoyarsk 1-0 Zenit Kazan [1] Zenit Kazan
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 1 - 02:12 Zava Penguins (ZAV) Esports 1-0 I Love You (ILY) Esports
Hokej na lodzie Kazachstan - Open Champs 1 - 16:01 HK Almaty [13] HK Almaty 2-0 Arlan Kokshetau [5] Arlan Kokshetau
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 2 - 00:15 GOLdeN StarZ (GST) Esports 5-0 Tank34 (TNK) Esports
Hokej na lodzie Kazachstan - Open Champs 3 - 00:00 Altai Torpedo [12] Altai Torpedo 1-1 HC Saryarka [10] HC Saryarka
Tenis ITF - Pazardzhik W15 - WD 15-0 Colmegna/Dinu 3-1 Dimitrova/Kouzmanov
Tenis ATP Vienna 0-0 [31] Hubert Hurkacz 2-3 Lorenzo Sonego [42]
Tenis Challenger Hamburg 30-15 [157] Botic Van De Zandschulp 0-0 Illya Marchenko [220]
Tenis ITF - Sharm El Sheikh W15 - WD 40-40 Hoedt/Siskova 2-0 Laskutova/Mishina
Tenis ITF - Platja D'Aro W15 - WD 15-0 Carrillo Marin/Payola 3-3 Bulgaru/Naya
Tenis ITF - Sharm El Sheikh W15 - WD 0-0 Ivanova/Sewing 3-1 Bogdan/Mdlulwa
Tenis ATP Vienna 40-40 [33] Daniel Evans 1-2 Jurij Rodionov [153]
Tenis Challenger Hamburg 0-0 [123] Jeffrey John Wolf 3-4 Roman Safiullin [184]
Tenis ATP Nur-Sultan - MD 40-0 Gille/Vliegen 6-3,0-0 McDonald/Paul
Tenis ITF - Sarreguemines M15 0-0 Baptiste Crepatte 4-3 Titouan Droguet
Tenis ITF - Sharm El Sheikh W15 - WD 30-0 Gasanova/Strakhova 2-1 Silich/Tkacheva
Tenis ITF - Sarreguemines M15 0-0 Antoine Escoffier 4-3 Leandro Riedi
Tenis ITF M25 Vale Do Lobo 0-0 Viktor Galovic 0-0 Duje Ajdukovic
Tenis ITF - Heraklion W15 - WD 0-0 Duca/Kimmelmann 0-0 Cadantu/Lazar
Tenis ITF W15 Lousada 0-0 [475] Ines Murta 1-6,3-0 Claudia Giovine [490]
Tenis ITF M25 Vale Do Lobo 0-15 Gastao Elias 6-1,1-0 Tiago Cacao
Tenis ITF - Sharm El Sheikh M15 - MD 0-0 Kumar/Thayne 3-0 Orlov/Zakharov
Tenis ITF M25 Vale Do Lobo 0-15 [375] Pedro Cachin 6-1,4-2 Nikolas S Izquierdo [356]
Tenis ITF - Monastir W15 40-A Darja Semenistaja 6-4,1-0 Sina Herrmann
Tenis ITF - Pazardzhik W15 - WD 15-30 Karatancheva/Trencheva 4-6,3-4 Gavrila/Simion
Tenis ITF - Sharm El Sheikh M15 - MD 0-0 Kadhe/Manafov 6-3,2-3 Donski/Houkes
Tenis ITF W25 Istanbul WD 0-0 Schoofs/Van Der Hoek 4-6,6-3,0-0 Lumsden/Sezer
Tenis ITF - Pazardzhik W15 - WD 15-40 Ruseva/Spasova 5-7,1-4 Mihaylova/Vaneva
Tenis Challenger Marbella 0-0 [189] Jay Clarke 6-7,0-0 Carlos Taberner [158]
Tenis ITF - Heraklion M15 0-0 Fabian Marozsan 7-6,2-1 Artem Dubrivnyy
Tenis ITF W25 Istanbul WD 15-30 Grammatikopoulou/Jani 6-3,2-4 Cristian/Ruse
Tenis ITF - Heraklion M15 40-30 Mircea-Alexandru Jecan 1-6,3-3 Vasil Kirkov
Tenis ITF - Heraklion W15 - WD 0-0 Adaloglou/Matoula 0-0 Gaspar/Radisic
Tenis ATP Nur-Sultan 0-0 [28] Benoit Paire 7-6,4-1 Mikhail Kukushkin [91]
Tenis ITF W15 Lousada 0-0 Tess Sugnaux 6-7,0-3 Celia C Ruiz
Tenis ITF - Monastir M15 15-0 Matias Franco Descotte 6-4,3-4 Jack Gibbens
Tenis ITF - Heraklion M15 0-0 Evan Furness 3-6,7-5,0-0 Lucas Catarina
Tenis ITF - Monastir W15 40-40 Zoe Kruger 6-4,2-6,2-4 Eliessa Vanlangendonck
Tenis ITF - Sarreguemines M15 0-0 Kenneth Raisma 4-6,6-4,4-3 Robert Strombachs
Tenis ITF - Monastir M15 - MD 15-30 Steiner/Zahraj 6-2,5-4 Kouzmine/Martinez
Snooker Snooker – Liga Mistrzów 10/29 12:30 Higgins 2-0 Clarke
Snooker Snooker – Liga Mistrzów 10/29 12:30 Davis 2-0 Li Hang
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety Serhii Sokolov 0-0 Semen Kosarev
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety Anatolii Levshyn 0-0 Mykola Korniienko
Tenis stołowy Czech TT Star Series Michal Bankosz 6-6 Andriy Sitak
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety 11-2 Pavlo Khakhamidi 0-0 Aleksandr Shapoval
Tenis stołowy Setka Cup - Kobiety 7-11 Oleh Ilin 9-9 Stefan Yakimenko
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 11-8,11-5 Serhii Zemiantsev 0-0 Oleksandr Shkurupii
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 9-11 Pavlo Zaderei 0-1 Valeriy Petukhov
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina Nazarii Kovalchuk 1-3 Vasyl Verbianyi
Tenis stołowy Liga Pro 11-5,6-11 Ilya Novikov 6-3 Igor Mihaylov
Tenis stołowy Liga Pro 7-11,11-9 Kim Sen 7-4 Igor Sergeevich
Tenis stołowy Liga Pro 11-8 Dmitry Tikhnenko 6-5 Anton Mohnachev
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 13-11,8-11,11-9,10-12 Oleksandr Belskyi 9-9 Avraham Nazrin
Badminton SaarLorLux Open Women Kirsty Gilmour 0-0 Linda Zetchiri
Badminton SaarLorLux Open Women Lianne Tan 4-5 Sabrina Jaquet
Badminton SaarLorLux Open Women Wiktoria Dabczynska 11-9 Julie Dawall Jakobsen
E-Sport KOG - KPL Fall 00:01 AG Super Play 2-0 DYG
E-Sport CS:GO - Elisa Invitational 01:33 HAVU 5-1 Lyngby Vikings
E-Sport DOTA2 - CDA-FDC Pro Championship 00:01 EHOME EHOME 0-1 Team Aster