04/21 11:00 |
1 |
Zarechye Odintsovo - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-1
|
04/20 11:00 |
1 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Minczanka Mińsk - Kobiety
|
L |
1-3
|
04/18 13:00 |
1 |
Jenisiej Krasnojarsk - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-2
|
04/17 14:00 |
1 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Nizhny Novgorod - Kobiety
|
W |
3-1
|
04/16 16:00 |
1 |
Dynamo Krasnodar - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-0
|
03/20 15:00 |
26 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Tulitsa Tula - Kobiety
|
L |
0-3
|
03/15 13:00 |
25 |
Uralochka-NTMK - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-2
|
03/09 14:00 |
24 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Leningradka - Kobiety
|
L |
0-3
|
03/02 15:00 |
23 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Nizhny Novgorod - Kobiety
|
L |
2-3
|
02/24 16:00 |
22 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Dynamo Kazań - Kobiety
|
L |
1-3
|
02/17 14:00 |
21 |
Zarechye Odintsovo - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-0
|
02/10 15:00 |
20 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk - Kobiety
|
L |
0-3
|
02/03 13:00 |
19 |
Minczanka Mińsk - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-2
|
01/27 15:00 |
18 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Proton Saratov - Kobiety
|
L |
0-3
|
01/20 12:00 |
17 |
Jenisiej Krasnojarsk - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-1
|
01/12 17:00 |
16 |
Lokomotiv Kaliningrad - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-0
|
01/08 13:00 |
15 |
Dynamo Krasnodar - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-1
|
12/29 16:00 |
13 |
Tulitsa Tula - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-0
|
12/25 16:00 |
14 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Dinamo Moskwa - Kobiety
|
L |
0-3
|
12/17 15:00 |
12 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Uralochka-NTMK - Kobiety
|
L |
0-3
|
12/09 14:00 |
11 |
Leningradka - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-0
|
12/02 15:00 |
10 |
Nizhny Novgorod - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-0
|
11/30 16:00 |
9 |
Dynamo Kazań - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-0
|
11/21 15:00 |
8 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Zarechye Odintsovo - Kobiety
|
L |
2-3
|
11/12 12:00 |
7 |
Dynamo-Metar Chelyabinsk - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-0
|
11/05 15:00 |
6 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Minczanka Mińsk - Kobiety
|
L |
1-3
|
10/25 15:00 |
5 |
Proton Saratov - Kobiety
v
YuZGU Atom - Kobiety
|
L |
3-0
|
10/20 15:00 |
4 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Jenisiej Krasnojarsk - Kobiety
|
L |
1-3
|
10/15 15:00 |
3 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Dynamo Krasnodar - Kobiety
|
L |
0-3
|
10/07 15:00 |
2 |
YuZGU Atom - Kobiety
v
Lokomotiv Kaliningrad - Kobiety
|
L |
0-3
|