ITF - Tallinn W40 | 01/20 12:30 | 27 | [213] Lina Gjorcheska v Zeynep Sonmez [326] | 3-6,4-6 | |
ITF - Tallinn W40 | 01/19 11:15 | 26 | [213] Lina Gjorcheska v Justina Mikulskyte [274] | 6-3,5-7,6-4 | |
ITF - Tallinn W40 | 01/18 16:10 | 25 | [213] Lina Gjorcheska v Maia Lumsden [473] | 7-6,6-3 | |
ITF - Tallinn W40 | 01/15 10:00 | 29 | [213] Lina Gjorcheska v Yanina Wickmayer [279] | Retired | |
ITF - Tallinn W40 | 01/14 09:55 | 28 | [348] Zeynep Sonmez v Lina Gjorcheska [235] | 3-6,2-6 | |
ITF - Tallinn W40 | 01/13 09:55 | 27 | [235] Lina Gjorcheska v Deborah Chiesa [434] | 6-3,4-6,6-4 | |
ITF - Tallinn W40 | 01/12 10:45 | 26 | [235] Lina Gjorcheska v Andrea Lazaro Garcia [279] | 6-3,6-2 | |
ITF - Tallinn W40 | 01/11 09:40 | 25 | Lina Gjorcheska v Radka Zelnickova | 6-2,6-4 | |
ITF - Heraklion W25 | 11/27 08:00 | 29 | [260] Ekaterina Vl. Makarova v Lina Gjorcheska [295] | 6-4,5-7,7-5 | |
ITF - Heraklion W25 | 11/26 10:30 | 28 | [285] Miriam B Bulgaru v Lina Gjorcheska [295] | 4-6,6-7 | |
ITF - Heraklion W25 | 11/25 10:25 | 27 | Lina Gjorcheska v Sofia Rocchetti | 6-1,6-4 | |
ITF - Heraklion W25 | 11/24 12:55 | 26 | [295] Lina Gjorcheska v Dea Herdzelas [334] | Retired | |
ITF - Heraklion W25 | 11/22 12:00 | 25 | [295] Lina Gjorcheska v Ziva Falkner [487] | 6-3,6-3 | |
ITF - Heraklion W25 | 11/20 09:00 | 29 | [295] Lina Gjorcheska v Miriam B Bulgaru [281] | 6-3,6-4 | |
ITF - Heraklion W25 | 11/19 08:00 | 28 | [206] Katharina Hobgarski v Lina Gjorcheska [295] | Retired | |
ITF - Heraklion W25 | 11/18 08:00 | 27 | Pia Lovric v Lina Gjorcheska | 3-6,4-6 | |
ITF - Heraklion W25 | 11/17 07:30 | 26 | Dimitra Pavlou v Lina Gjorcheska | 3-6,5-7 | |
ITF - Heraklion W25 | 11/15 10:25 | 25 | [420] Martina Colmegna v Lina Gjorcheska [295] | 3-6,1-6 | |
ITF - Stambuł W25 | 10/25 16:30 | 25 | [387] Lola Radivojevic v Lina Gjorcheska [278] | 6-2,6-3 | |
ITF - Santa Margherita W25 | 10/20 14:40 | 26 | [280] Lina Gjorcheska v Anna Turati [400] | 6-7,6-3,2-6 | |
ITF - Santa Margherita W25 | 10/19 16:20 | 25 | Lina Gjorcheska v Arianna Zucchini | 6-1,6-1 | |
ITF - Sozopol W25 | 10/04 07:00 | 25 | [268] Lina Gjorcheska v Maria Bondarenko [364] | 6-2,4-6,3-6 | |
ITF - Vrnjacka Banja W60 | 09/22 09:00 | 25 | Lina Gjorcheska v Ivana Jorovic | 4-6,4-6 | |
WTA Portoroz | 09/12 11:55 | 19 | [240] Lina Gjorcheska v Tara Wurth [219] | 6-2,2-6,1-6 | |
WTA Portoroz | 09/11 15:30 | 14 | [101] Angelina Gabueva v Lina Gjorcheska [238] | 6-4,6-7,2-6 | |
WTA Portoroz | 09/11 12:50 | 14 | Tamara Korpatsch v Lina Gjorcheska | Cancelled | |
ITF - Praga W60 | 08/31 07:55 | 25 | Lina Gjorcheska v Ane M D Olmo | 6-3,0-6,0-6 | |
ITF - Prerov W60 | 08/25 09:45 | 26 | [332] Nikola Bartunkova v Lina Gjorcheska [237] | 7-5,2-6,6-2 | |
ITF - Prerov W60 | 08/24 12:25 | 25 | [299] Vera Lapko v Lina Gjorcheska [237] | 6-7,2-6 | |
ITF - Grodzisk Mazowiecki W100 | 08/03 13:45 | 25 | [239] Lina Gjorcheska v Martyna Kubka [491] | 6-4,6-7,2-6 |
Lina Ǵorčeska (ur. 3 sierpnia 1994 w Tetowie) – północnomacedońska tenisistka, reprezentantka kraju w rozgrywkach Pucharu Federacji.