Puchar Izraela | 01/11 17:10 | 4 | Bnei Yehuda Tel Aviv v Maccabi Shaaraim | W | 2-0 | |
Izrael - Liga Leumit | 01/07 13:00 | 19 | [15] Hapoel Rishon Lezion v Bnei Yehuda Tel Aviv [1] | L | 2-0 | |
Izrael - Liga Leumit | 12/31 13:00 | 18 | [3] Bnei Yehuda Tel Aviv v Beitar Tel Aviv Bat Yam [14] | W | 3-0 | |
Izrael - Liga Leumit | 12/28 17:40 | 17 | [13] Hapoel Ramat Gan v Bnei Yehuda Tel Aviv [2] | D | 0-0 | |
Izrael - Liga Leumit | 12/24 13:00 | 16 | [6] Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Petah Tikva [9] | W | 2-1 | |
Puchar Izraela | 12/18 18:30 | 37 | Hapoel Tel-Awiw v Bnei Yehuda Tel Aviv | W | 1-3 | |
Izrael - Liga Leumit | 12/10 13:00 | 15 | [7] Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Akko [5] | W | 2-1 | |
Izrael - Liga Leumit | 12/07 17:00 | 14 | [9] Hapoel Nir Ramat Hasharon v Bnei Yehuda Tel Aviv [10] | W | 0-1 | |
Izrael - Liga Leumit | 12/03 13:00 | 13 | [9] Bnei Yehuda Tel Aviv v Maccabi Ahi Nazareth [11] | D | 0-0 | |
Izrael - Liga Leumit | 11/29 17:00 | 12 | [6] Hapoel Umm al-Fahm v Bnei Yehuda Tel Aviv [12] | W | 1-2 | |
Izrael - Liga Leumit | 11/08 17:00 | 11 | [12] Bnei Yehuda Tel Aviv v Sektzia Nes Tziona [4] | D | 0-0 | |
Izrael - Liga Leumit | 11/01 17:00 | 10 | [16] Hapoel Raanana v Bnei Yehuda Tel Aviv [12] | W | 0-3 | |
Puchar Izraela | 10/26 17:00 | 36 | Sektzia Nes Tziona v Bnei Yehuda Tel Aviv | W | 1-2 | |
Izrael - Liga Leumit | 10/22 13:00 | 9 | [12] Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Afula [13] | W | 5-0 | |
Izrael - Liga Leumit | 10/15 13:00 | 8 | [3] AS Ashdod v Bnei Yehuda Tel Aviv [14] | D | 0-0 | |
Izrael - Liga Leumit | 10/11 16:00 | 7 | [14] Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Kfar Saba [4] | L | 0-1 | |
Izrael - Liga Leumit | 10/01 13:00 | 6 | [2] FC Kafr Qasim v Bnei Yehuda Tel Aviv [11] | L | 3-2 | |
Izrael - Liga Leumit | 09/23 17:00 | 5 | [7] Maccabi Bnei Raina v Bnei Yehuda Tel Aviv [11] | D | 0-0 | |
Izrael - Liga Leumit | 09/19 16:30 | 4 | [7] Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Rishon Lezion [8] | L | 2-4 | |
Izrael - Liga Leumit | 09/13 16:00 | 3 | [16] Beitar Tel Aviv Bat Yam v Bnei Yehuda Tel Aviv [12] | W | 1-3 | |
Izrael - Liga Leumit | 09/02 17:30 | 2 | [11] Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Ramat Gan [9] | D | 1-1 | |
Izrael - Liga Leumit | 08/26 16:45 | 1 | Hapoel Petah Tikva v Bnei Yehuda Tel Aviv | L | 2-1 | |
Izrael - Puchar Ligi | 08/19 17:00 | 48 | [3] Bnei Yehuda Tel Aviv v Maccabi Bnei Raina [3] | L | 2-4 | |
Izrael - Puchar Ligi | 08/12 16:30 | 3 | [4] Hapoel Rishon Lezion v Bnei Yehuda Tel Aviv [2] | L | 2-1 | |
Izrael - Puchar Ligi | 08/09 16:30 | 2 | [4] Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Raanana [2] | W | 2-1 | |
Izrael - Puchar Ligi | 08/05 16:30 | 1 | Hapoel Ramat Gan v Bnei Yehuda Tel Aviv | L | 2-1 | |
Izrael - Premier League | 05/20 18:00 | 33 | [8] Hapoel Kfar Saba v Bnei Yehuda Tel Aviv [7] | W | 1-2 | |
Izrael - Premier League | 05/08 15:45 | 32 | [7] Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Tel-Awiw [5] | W | 1-0 | |
Izrael - Premier League | 05/01 15:00 | 31 | [7] Bnei Yehuda Tel Aviv v Maccabi Netanya [1] | L | 1-2 | |
Izrael - Premier League | 04/25 17:00 | 30 | [7] Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Hadera [2] | L | 2-3 |
Bene Jehuda Tel Awiw F.C. (hebr.: מועדון כדורגל בני יהודה תל אביב, Moadon Kaduregel Bene Jehuda Tel Awiw) – założony w 1936 roku izraelski klub piłkarski z siedzibą w Tel Awiwie. Obecnie występuje w Liga Leumit, rozgrywając swoje mecze na Stadionie Bloomfield.