Białoruś - Division 1 | 11/02 11:00 | 27 | [1] Smolevichi v FK Ruh Brest [3] | D | 0-0 | |
Białoruś - Division 1 | 10/30 12:00 | 23 | [3] FK Lokomotiv Gomel v FK Ruh Brest [4] | W | 0-2 | |
Białoruś - Division 1 | 10/26 11:00 | 26 | [4] FK Ruh Brest v FC Slonim [12] | D | 1-1 | |
Białoruś - Division 1 | 10/19 11:00 | 25 | FC Khimik Svetlogorsk v FC Ruch Brześć | W | 0-2 | |
Białoruś - Division 1 | 10/12 12:30 | 24 | FC Ruch Brześć v FC Baranovichi | W | 2-0 | |
Białoruś - Division 1 | 09/21 13:30 | 21 | FC Smorgon v FC Ruch Brześć | W | 0-3 | |
Białoruś - Division 1 | 09/14 13:00 | 20 | [7] Naftan Novopolotsk v FK Ruh Brest [4] | D | 2-2 | |
Białoruś - Division 1 | 09/07 10:00 | 19 | [4] FK Ruh Brest v FC NFK Minsk [11] | L | 0-1 | |
Białoruś - Division 1 | 08/31 14:00 | 18 | [5] FC Lida v FK Ruh Brest [4] | W | 2-4 | |
Białoruś - Division 1 | 08/24 14:00 | 17 | [8] FC Orsha v FK Ruh Brest [4] | W | 1-2 | |
Białoruś - Division 1 | 08/17 14:00 | 16 | [2] Belshina Bobruisk v FK Ruh Brest [4] | D | 2-2 | |
Europa - Towarzyskie | 08/06 15:00 | - | MKP Pogon Siedlce v FK Ruh Brest | D | 1-1 | |
Puchar Białorusi | 07/27 16:45 | 5 | Dinamo Brest v FC Ruch Brześć | L | 1-0 | |
Białoruś - Division 1 | 07/20 14:00 | 15 | FK Sputnik v FC Ruch Brześć | D | 2-2 | |
Białoruś - Division 1 | 07/13 15:00 | 14 | [5] FK Ruh Brest v Volna Pinsk [11] | W | 1-0 | |
Białoruś - Division 1 | 07/06 14:00 | 13 | FC Granit Mikashevichi v FC Ruch Brześć | W | 0-5 | |
Białoruś - Division 1 | 07/06 10:00 | - | [11] FC Granit Mikashevichi v FK Ruh Brest [6] | W | 0-5 | |
Białoruś - Division 1 | 06/30 11:00 | 12 | [6] FK Ruh Brest v Smolevichi [1] | L | 0-3 | |
Białoruś - Division 1 | 06/22 15:00 | 11 | [13] FC Slonim v FK Ruh Brest [4] | D | 1-1 | |
Białoruś - Division 1 | 06/15 15:30 | 10 | [6] FK Ruh Brest v FC Khimik Svetlogorsk [8] | W | 8-1 | |
Puchar Białorusi | 06/12 15:00 | 15 | Ivatsevichi v FK Ruh Brest | W | 2-3 | |
Białoruś - Division 1 | 06/08 14:00 | 9 | [14] FC Baranovichi v FK Ruh Brest [6] | W | 0-5 | |
Białoruś - Division 1 | 06/01 14:00 | 8 | [6] FK Ruh Brest v FK Lokomotiv Gomel [3] | W | 3-1 | |
Białoruś - Division 1 | 05/18 14:00 | 6 | [6] FK Ruh Brest v FC Smorgon [16] | W | 3-0 | |
Białoruś - Division 1 | 05/12 14:00 | 5 | [5] FK Ruh Brest v Naftan Novopolotsk [9] | D | 2-2 | |
Białoruś - Division 1 | 05/04 15:00 | 4 | [12] FC NFK Minsk v FK Ruh Brest [4] | D | 0-0 | |
Białoruś - Division 1 | 04/27 13:00 | 3 | FC Ruch Brześć v FC Lida | D | 1-1 | |
Białoruś - Division 1 | 04/20 14:00 | 2 | FC Ruch Brześć v FC Orsha | W | 6-1 | |
Białoruś - Division 1 | 04/13 11:00 | 1 | FK Ruh Brest v Belshina Bobruisk | D | 1-1 | |
Europa - Towarzyskie | 02/28 11:05 | - | FC Lida v FC Ruch Brześć | W | 2-4 |
Ruch Brześć (biał. «Рух» Брэст, ТАА «Футбольны Клуб РУХ», TAA „Futbolny Kłub RUCH“, ang. Rukh Brest FC) – białoruski klub piłkarski, mający siedzibę w mieście Brześć, w południowo-zachodniej części kraju, który należy do Alaksandra Zajcewa. Obecnie występuje w Wyszejszej lidze.