Kazachstan - Open Champs | 11/07 12:30 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v HK Almaty [8] | W | 5-1 | |
Kazachstan - Open Champs | 11/06 12:30 | - | [3] Torpedo Ust-Kamenogorsk v HK Almaty [8] | L | 2-3 | |
Kazachstan - Open Champs | 11/02 13:00 | - | [5] HC Saryarka v Torpedo Ust-Kamenogorsk [3] | L | 3-2 | |
Kazachstan - Open Champs | 11/01 13:00 | - | [5] HC Saryarka v Torpedo Ust-Kamenogorsk [4] | W | 3-6 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/29 11:00 | - | [2] Arlan Kokshetau v Torpedo Ust-Kamenogorsk [4] | L | 4-2 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/28 11:00 | - | [2] Arlan Kokshetau v Torpedo Ust-Kamenogorsk [3] | L | 4-1 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/23 12:30 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v Kulager [10] | W | 5-1 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/22 11:00 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v Kulager [10] | L | 3-4 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/19 12:30 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v Arlan Kokshetau [2] | W | 1-0 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/18 12:30 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v Arlan Kokshetau [2] | L | 2-4 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/12 13:00 | - | [11] Ertis Pavlodar v Torpedo Ust-Kamenogorsk [4] | W | 1-3 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/11 13:00 | - | [11] Ertis Pavlodar v Torpedo Ust-Kamenogorsk [4] | W | 0-2 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/08 11:00 | - | [3] Torpedo Ust-Kamenogorsk v Gornyak Rudny [8] | L | 3-4 | |
Kazachstan - Open Champs | 10/07 11:00 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v Gornyak Rudny [8] | W | 4-3 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/29 12:30 | - | [3] Torpedo Ust-Kamenogorsk v Ertis Pavlodar [11] | W | 6-3 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/28 12:30 | - | [3] Torpedo Ust-Kamenogorsk v Ertis Pavlodar [11] | W | 5-2 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/24 12:00 | - | [1] Humo Tashkent v Torpedo Ust-Kamenogorsk [2] | L | 3-2 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/23 12:00 | - | [1] Humo Tashkent v Torpedo Ust-Kamenogorsk [2] | L | 1-0 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/20 13:30 | - | [7] HK Almaty v Torpedo Ust-Kamenogorsk [3] | W | 1-2 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/19 13:30 | - | [8] HK Almaty v Torpedo Ust-Kamenogorsk [4] | W | 3-4 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/15 12:30 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v HK Aktobe [2] | W | 5-1 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/14 12:30 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v HK Aktobe [3] | L | 1-2 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/11 12:30 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v BeyBarys Atyrau [10] | L | 2-3 | |
Kazachstan - Open Champs | 09/10 11:00 | - | [4] Torpedo Ust-Kamenogorsk v BeyBarys Atyrau [4] | W | 7-4 | |
Puchar Kazachstanu | 08/30 07:00 | - | HC Humo v Torpedo Ust-Kamenogorsk | L | 2-1 | |
Puchar Kazachstanu | 08/28 10:00 | - | HK Aktobe v Torpedo Ust-Kamenogorsk | L | 3-1 | |
Puchar Kazachstanu | 08/26 06:30 | - | HK Almaty v Torpedo Ust-Kamenogorsk | W | 1-7 | |
Puchar Kazachstanu | 08/25 10:00 | - | Torpedo Ust-Kamenogorsk v BeyBarys Atyrau | W | 1-0 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/25 08:00 | - | Torpedo Ust-Kamenogorsk v Beibarys Atyrau | - | Cancelled | |
Puchar Kazachstanu | 08/23 10:00 | - | Torpedo Ust-Kamenogorsk v Kulager | W | 3-2 |
Torpedo Ust-Kamienogorsk (ros. Торпедо Усть-Каменогорск) – kazachski klub hokeja na lodzie z siedzibą w Ust-Kamienogorsku.