Białoruś - Division 2 | 06/15 14:00 | - | FC Molodechno-Dyussh-4 v Smolevichi | W | 4-0 | |
Białoruś - Division 2 | 06/12 09:00 | - | FC Falko Dzerzhinsk v FC Molodechno-Dyussh-4 | L | 5-3 | |
Białoruś - Division 2 | 06/06 12:00 | - | FC Molodechno-Dyussh-4 v Kolos Cherven | W | 3-0 | |
Białoruś - Division 2 | 06/02 15:30 | - | FC Molodechno-Dyussh-4 v Krupki | W | 14-0 | |
Puchar Białorusi | 05/30 11:00 | 15 | FC Osipovichi v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 1-2 | |
Puchar Białorusi | 05/22 10:00 | 14 | Falko v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 2-7 | |
Białoruś - Division 2 | 05/16 12:00 | - | Yedinstvo Dzerzhinsk v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 1-7 | |
Puchar Białorusi | 05/08 11:00 | 148 | FC Molodechno-Dyussh-4 v Kolos Cherven | W | 5-0 | |
Białoruś - Division 1 | 12/05 10:00 | 14 | FC Molodechno-Dyussh-4 v FC Khimik Svetlogorsk | L | 0-4 | |
Białoruś - Division 1 | 11/28 10:00 | 14 | FC Khimik Svetlogorsk v FC Molodechno-Dyussh-4 | D | 0-0 | |
Białoruś - Division 2 | 11/14 11:00 | - | FC Molodechno v Shakhtar Petrikov | L | 1-2 | |
Białoruś - Division 2 | 10/17 12:00 | - | FC Molodechno v FC Osipovichi | W | 5-3 | |
Białoruś - Division 2 | 09/27 11:00 | - | FC Molodechno v FK Kronon Stolbtsy | W | 8-0 | |
Białoruś - Division 2 | 09/12 11:00 | - | FC Molodechno v FC Dynamo Malorita | W | 1-0 | |
Białoruś - Division 2 | 09/05 11:00 | - | FC Molodechno v FC Baranovichi | W | 1-0 | |
Białoruś - Division 2 | 07/11 15:00 | - | BGU Minsk v FC Molodechno | W | 1-4 | |
Białoruś - Division 2 | 07/04 15:00 | - | FK Kronon Stolbtsy v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 0-6 | |
Białoruś - Division 2 | 06/27 13:00 | - | FC Molodechno v Ivatsevichi | W | 5-0 | |
Białoruś - Division 2 | 06/20 11:00 | - | Dynamo Brest-1960 v FC Molodechno | D | 2-2 | |
Białoruś - Division 2 | 06/13 14:00 | - | FC Baranovichi v FC Molodechno | L | 2-1 | |
Białoruś - Division 2 | 05/30 13:00 | - | FK Meliorator Zhitkovichi v FC Molodechno-Dyussh-4 | D | 1-1 | |
Białoruś - Division 2 | 05/23 11:00 | - | FC Molodechno-Dyussh-4 v FC Ostrovets | W | 2-0 | |
Puchar Białorusi | 05/16 11:00 | 14 | FK Polotsk v FC Molodechno-Dyussh-4 | L | 11-10 | |
Białoruś - Division 2 | 05/10 14:00 | - | Pershiy Regien v FC Molodechno-Dyussh-4 | L | 3-0 | |
Białoruś - Division 2 | 05/02 13:00 | - | FC Molodechno-Dyussh-4 v Dyush-3 Stenles Pinsk | W | 3-2 | |
Białoruś - Division 2 | 04/18 10:00 | - | FK Chayka Zelva v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 2-4 | |
Europa - Towarzyskie | 04/11 08:59 | - | FC Smorgon v FC Molodechno | L | 3-0 | |
Europa - Towarzyskie | 03/28 10:00 | - | FK Kronon Stolbtsy v FC Molodechno | W | 2-3 | |
Europa - Towarzyskie | 03/21 09:00 | - | FC Molodechno v FC Smorgon | L | 0-5 | |
Białoruś - Division 2 | 08/24 09:00 | - | Energetik-BGATU v FC Molodechno-Dyussh-4 | W | 1-9 |
FK Mołodeczno (biał. ФК «Маладзечна») – białoruski klub piłkarski z siedzibą w Mołodecznie, grający w drugiej lidze białoruskiej.