Leagues Played
Międzynarodowe - Kobiety 4

Międzynarodowe - Kobiety 03/08 11:01 - Hungary Women B v Tajwan - Kobiety L 0-1
Międzynarodowe - Kobiety 03/06 11:00 1 France Women B v Hungary Women B L 6-0
Międzynarodowe - Kobiety 03/03 13:49 - Bośnia i Hercegowina - Kobiety v Hungary Women B L 2-0
Międzynarodowe - Kobiety 03/01 14:00 - Hungary Women B v Chorwacja - Kobiety L 0-3
Piłka nożna jest sportem drużynowym, w który gra się na boisku prostokątnym z bramkami na obu końcach. Celem gry jest strzelenie piłki do bramki drużyny przeciwnej. Mecz trwa 90 minut i dzieli się na dwie połowy po 45 minut każda. W piłkę nożną może grać 11 zawodników z każdej drużyny na boisku w tym samym czasie.

Drużyna piłkarska Chorwacji to reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn. Jest kontrolowana przez Chorwacki Związek Piłki Nożnej, który jest członkiem FIFA i UEFA. Chorwacja awansowała do finałów mistrzostw świata FIFA sześć razy, najlepszym wynikiem było drugie miejsce w 2018 roku. Drużyna awansowała również do mistrzostw Europy UEFA sześć razy, najlepszym wynikiem było ćwierćfinał w 1996 i 2008 roku.

Obecnym trenerem reprezentacji Chorwacji jest Zlatko Dalić. Kapitanem drużyny jest Luka Modrić.