Leagues Played
Algieria - Liga U19 5
Related Teams
IB Lakhdaria IB Lakhdaria U21

Algieria - Liga U19 06/21 08:07 - SKAF Khemis Miliana U19 v IB Lakhdaria U19 D 1-1

Failed to score 0 0 0
Klub piłkarski IB Lakhdaria U19 to zespół młodych i utalentowanych zawodników z Algierii. Zespół został założony w 2019 roku i od tego czasu konsekwentnie plasuje się wysoko w regionalnych i krajowych rozgrywkach juniorskich. IB Lakhdaria U19 to dobrze zorganizowany i zdyscyplinowany zespół, który słynie z silnej pracy zespołowej i nieustępliwości. Zawodnicy zespołu są dobrze wyszkoleni technicznie i taktycznie, co czyni z nich groźnego przeciwnika dla każdej drużyny w ich kategorii wiekowej. W sezonie 2022/23 drużyna IB Lakhdaria U19 zajęła drugie miejsce w regionalnej grupie ligi U19, tuż za odwiecznym rywalem JS Kabylie U19. Zespół dotarł również do ćwierćfinału krajowego Pucharu Juniorów, gdzie przegrał z faworytem turnieju, CR Belouizdad U19. Mimo młodego wieku IB Lakhdaria U19 jest już uważana za jedną z najlepszych drużyn juniorskich w Algierii. Klub jest dumny ze swojego programu szkoleniowego i jest zobowiązany do rozwoju młodych zawodników zarówno na boisku, jak i poza nim.