GDEMAM/NOVACIGAS Women

Leagues Played
Puchar Portugalii - Kobiety 1

Puchar Portugalii - Kobiety 10/16 20:00 - Natacao - Kobiety v GDEMAM/NOVACIGAS Women W 37-52
GDEMAM/NOVACIGAS to klub koszykarski kobiet, który zdobył wiele tytułów i wyróżnień w ciągu swojej bogatej historii. Drużyna została założona w 1984 roku i od tego czasu pozostaje jednym z czołowych zespołów w polskiej lidze.

GDEMAM/NOVACIGAS zdobył swój pierwszy tytuł mistrzowski w 1991 roku i od tego czasu wygrał łącznie 12 mistrzostw Polski. Drużyna ma również na swoim koncie 13 Pucharów Polski i 3 Superpuchary Polski.

Na arenie międzynarodowej GDEMAM/NOVACIGAS również osiągnął sukcesy, docierając do finału Pucharu Europy FIBA w 2004 roku. Drużyna regularnie bierze udział w europejskich rozgrywkach i zawsze jest pretendentem do najwyższych miejsc.

W swojej składzie GDEMAM/NOVACIGAS miał wiele wybitnych zawodniczek, w tym reprezentantki Polski i innych krajów. Drużyna jest znana z szybkiego i agresywnego stylu gry, który dostarcza kibicom wielu emocji.

Domowym obiektem GDEMAM/NOVACIGAS jest Hala Sportowa MOSiR w Pabianicach. Klub posiada również silną sekcję młodzieżową, która wychowała wiele utalentowanych zawodniczek.

GDEMAM/NOVACIGAS to dumny klub z bogatą historią i wielkimi ambicjami. Drużyna jest zawsze gotowa do walki o najwyższe cele i dostarczania kibicom niezapomnianych wrażeń.