Date | R | Gospodarze v Goście | - |
---|---|---|---|
02/24 12:00 | 19 | [2] AaB v Sonderjyske [1] | 2-2 |
02/23 18:00 | 19 | [4] Vendsyssel FF v Hillerød [8] | 4-4 |
02/23 18:00 | 19 | [11] FC Helsingor v HB Køge [10] | 0-1 |
02/23 18:00 | 19 | [7] AC Horsens v Kolding IF [6] | 1-2 |
12/05 17:30 | 18 | [6] Kolding IF v B93 Kopenhaga [9] | 0-1 |
12/05 17:30 | 18 | [12] Naestved IF v FC Helsingor [11] | 2-2 |
12/03 14:00 | 18 | [10] HB Køge v AaB [2] | 1-2 |
12/02 12:00 | 18 | [1] Sonderjyske v Hillerød [8] | 0-2 |
12/01 18:00 | 18 | Kolding IF v B93 Kopenhaga | Postponed |
12/01 18:00 | 18 | [7] AC Horsens v Hobro IK [5] | 0-1 |
12/01 17:30 | 18 | [4] FC Fredericia v Vendsyssel FF [3] | 0-0 |
11/26 14:00 | 17 | [2] AaB v Hobro IK [5] | 1-2 |
11/26 13:00 | 17 | [4] Vendsyssel FF v HB Køge [10] | 2-0 |
11/25 14:30 | 17 | [8] Hillerød v Kolding IF [7] | 1-3 |
11/24 18:00 | 17 | [1] Sonderjyske v Naestved IF [12] | 4-1 |
11/24 18:00 | 17 | [11] FC Helsingor v AC Horsens [7] | 1-2 |
11/23 18:00 | 17 | [3] FC Fredericia v B93 Kopenhaga [10] | 0-4 |
11/13 18:00 | 16 | [5] Hobro IK v Hillerød [8] | 0-0 |
11/12 13:00 | 16 | [6] Kolding IF v Vendsyssel FF [5] | 0-1 |
11/12 12:00 | 16 | [12] Naestved IF v AaB [2] | 1-1 |
11/10 18:00 | 16 | [10] B93 Kopenhaga v FC Helsingor [11] | 2-0 |
11/10 18:00 | 16 | [7] AC Horsens v FC Fredericia [3] | 1-1 |
11/10 18:00 | 16 | [9] HB Køge v Sonderjyske [2] | 1-4 |
11/06 18:00 | 15 | [8] Hillerød v Naestved IF [12] | 1-0 |
11/05 14:00 | 15 | [2] AaB v FC Helsingor [11] | 2-2 |
11/05 13:00 | 15 | [3] FC Fredericia v Kolding IF [6] | 1-0 |
11/04 13:00 | 15 | [6] Vendsyssel FF v B93 Kopenhaga [10] | 1-0 |
11/03 18:00 | 15 | [2] Sonderjyske v Hobro IK [4] | 1-0 |
11/03 18:00 | 15 | [9] HB Køge v AC Horsens [7] | 1-4 |
10/29 12:00 | 14 | [12] Naestved IF v Vendsyssel FF [6] | 1-1 |
1. division, ze względów sponsorskich NordicBet Liga – druga w hierarchii klasa męskich ligowych rozgrywek piłkarskich w Danii, zaraz po Superligaen. Do 1990 była najwyższą klasą rozgrywkową tego kraju. Obecnie występuje w niej 12 zespołów.