05/01 18:15 |
- |
Of Gerakas - Kobiety v Asp Glyfada - Kobiety
|
3-1
|
04/30 18:30 |
- |
S.E Trapeza Pireos Women v Enosi Virona - Kobiety
|
0-3
|
01/30 10:00 |
- |
ADMU Eagles - Kobiety v AU Chiefs - Kobiety
|
3-0
|
01/30 08:00 |
- |
AdU Falcons - Kobiety v UPHSD Altas - Kobiety
|
3-0
|
01/11 17:30 |
- |
Uniwersytet Gdański - Kobiety v TSS Gdańsk - Kobiety
|
2-2
|
01/05 15:30 |
- |
Alba Blaj - Kobiety v Jedinstvo Stara Pazova - Kobiety
|
3-1
|
10/01 17:00 |
- |
Leixoes - Kobiety v Boavista FC - Kobiety
|
3-0
|
10/01 16:00 |
- |
Eczacibasi - Kobiety v Rzeszów - Kobiety
|
3-0
|
10/01 13:31 |
- |
Kertvarosi SE U20 - Kobiety v TRSE U20 - Kobiety
|
1-3
|
10/01 12:53 |
- |
Szent Benedek RA - Kobiety v Calcit Kamnik - Kobiety
|
0-3
|
10/01 12:00 |
- |
SC Potsdam - Kobiety v Chemik Police - Kobiety
|
1-2
|
10/01 11:30 |
- |
Dresdner SC - Kobiety v Impel Wroclaw - Kobiety
|
3-0
|
10/01 11:00 |
- |
GC Santo Tirso - Kobiety v Zalaeta - Kobiety
|
0-3
|
10/01 10:54 |
- |
Maritza Plovdiv - Kobiety v Dinamo Bucuresti - Kobiety
|
3-1
|
10/01 09:00 |
- |
VK Dukla Liberec - Kobiety v Vasas Budapest - Kobiety
|
2-3
|
09/30 16:00 |
- |
Rzeszów - Kobiety v SC Potsdam - Kobiety
|
3-1
|
09/30 16:00 |
- |
Dinamo Bucuresti - Kobiety v Calcit Kamnik - Kobiety
|
3-1
|
09/30 15:00 |
- |
CD Fiaes - Kobiety v PV2014/Colegio Efanor - Kobiety
|
2-3
|
09/30 14:00 |
- |
Tatabanya RSE Women v Haladas VSE - Kobiety
|
View
|
09/30 13:50 |
- |
Szent Benedek RA - Kobiety v Maritsa Plovdiv - Kobiety
|
3-1
|
09/30 11:23 |
- |
Haladas VSE - Kobiety v Szolnoki Sportcentrum - Kobiety
|
2-2
|
09/29 19:15 |
- |
Omg Cinisello Kobiety v Vero Volley Monza - Kobiety
|
2-3
|
09/29 18:00 |
- |
Brescia - Kobiety v Bergamo - Kobiety
|
1-3
|
09/29 17:00 |
- |
PAOK - Kobiety v ASP Thetis - Kobiety
|
3-1
|
09/29 17:00 |
- |
DKS Varna - Kobiety v Maritza 2022 - Kobiety
|
1-3
|
09/29 17:00 |
- |
Maritsa Plovdiv - Kobiety v Calcit Kamnik - Kobiety
|
1-3
|
09/29 15:00 |
- |
Szent Benedek Balatonfured - Kobiety v Dinamo Bucuresti - Kobiety
|
0-3
|
09/29 14:00 |
- |
Volley Wrocław - Kobiety v Vasas Obuda - Kobiety
|
1-3
|
09/28 19:00 |
- |
Arona Tenerife Sur - Kobiety v Aguere Ciudad de la Laguna - Kobiety
|
1-3
|
09/28 15:30 |
- |
Panathinaikos - Kobiety v Markopoulo - Kobiety
|
3-0
|