Date | R | Gospodarze v Goście | - |
04/23 13:20 |
54 |
[56] Carina Witthoeft v Marketa Vondrousova
[73] |
7-5,1-6,3-6
|
04/23 11:30 |
54 |
[52] Zarina Diyas v Kaia Kanepi
[61] |
6-4,4-6,6-4
|
04/23 11:00 |
54 |
[35] Alize Cornet v Marta Kostyuk
[158] |
6-4,2-6,3-6
|
04/23 09:30 |
54 |
[193] Veronika Kudermetova v Varvara Lepchenko
[74] |
6-2,6-4
|
04/22 14:15 |
46 |
[161] Dayana Yastremska v Kaia Kanepi
[62] |
2-6,4-6
|
04/22 13:50 |
46 |
[57] Carina Witthoeft v Anna Zaja
[271] |
2-6,6-0,6-3
|
04/22 12:35 |
46 |
[156] Marta Kostyuk v Alexandra Cadantu
[170] |
Retired
|
04/22 11:35 |
46 |
[35] Alize Cornet v Conny Perrin
[185] |
7-6,7-6
|
04/22 11:00 |
46 |
[102] Oceane Dodin v Marketa Vondrousova
[73] |
3-6,6-1,1-6
|
04/22 10:20 |
46 |
Zarina Diyas v Anna Gabric
|
6-3,6-1
|
04/22 09:00 |
46 |
[367] Lena Rueffer v Varvara Lepchenko
[74] |
4-6,1-6
|
04/22 09:00 |
46 |
[60] Su-Wei Hsieh v Veronika Kudermetova
[192] |
3-6,3-6
|
04/21 19:25 |
45 |
[161] Dayana Yastremska v Marina Melnikova
[306] |
6-3,6-3
|
04/21 18:55 |
45 |
[170] Alexandra Cadantu v Bernarda Pera
[92] |
6-4,7-5
|
04/21 18:05 |
45 |
[275] Chloe Paquet v Kaia Kanepi
[62] |
2-6,1-6
|
04/21 17:50 |
45 |
[271] Anna Zaja v Katharina Hobgarski
[277] |
6-4,6-4
|
04/21 17:05 |
45 |
[185] Conny Perrin v Tamara Korpatsch
[142] |
6-1,7-6
|
04/21 16:50 |
45 |
Julia Middendorf v Marta Kostyuk
|
1-6,2-6
|
04/21 15:50 |
45 |
[57] Carina Witthoeft v Michaela Honcova
[229] |
6-0,6-1
|
04/21 14:30 |
45 |
[198] Karolina Muchova v Marketa Vondrousova
[73] |
6-7,6-4,2-6
|
04/21 14:10 |
45 |
[35] Alize Cornet v Daniela Seguel
[175] |
6-1,6-3
|
04/21 13:05 |
45 |
[264] Fiona Ferro v Oceane Dodin
[102] |
5-7,1-6
|
04/21 11:45 |
45 |
[317] Petra Krejsova v Veronika Kudermetova
[192] |
2-6,3-6
|
04/21 11:45 |
45 |
[60] Su-Wei Hsieh v Katharina Gerlach
[391] |
2-6,7-5,6-2
|
04/21 10:05 |
45 |
[48] Zarina Diyas v Marie Bouzkova
[167] |
6-4,6-2
|
04/21 10:00 |
45 |
Fanny Stollar v Anna Gabric
|
5-7,6-7
|
04/21 08:00 |
45 |
[140] Magdalena Fręch v Varvara Lepchenko
[74] |
2-6,6-7
|
04/21 08:00 |
45 |
[367] Lena Rueffer v Paula Badosa Gibert
[209] |
4-6,6-3,6-0
|
04/24 14:30 |
54 |
[140] Tamara Korpatsch v Evgeniya Rodina
[75] |
6-2,4-6,6-1
|
04/24 11:10 |
54 |
[46] Naomi Osaka v Katharina Hobgarski
[294] |
7-5,6-2
|
**WTA Stuttgart Qual**
**Termin:** [Wpisz daty]
**Miejsce:** Stuttgart, Niemcy
**Podłoże:** Czerwona glina
WTA Stuttgart Qual to turniej kwalifikacyjny do głównego turnieju WTA Stuttgart Open. Turniej jest rozgrywany na kortach ziemnych i zapewnia zwycięzcom miejsce w głównej drabince.
W kwalifikacjach bierze udział 32 zawodniczki, które walczą o 8 miejsc w głównym turnieju. Rywalizacja toczy się w formacie pucharowym, gdzie zwyciężczynie awansują do kolejnej rundy, a przegrane odpadają z turnieju.
WTA Stuttgart Qual przyciąga czołowe zawodniczki z całego świata, które szukają szansy na awans do prestiżowego turnieju WTA Stuttgart Open. Turniej zapewnia kibicom emocjonujące mecze, a także możliwość zobaczenia przyszłych gwiazd tenisa.