Date | R | Gospodarze v Goście | - |
---|---|---|---|
04/24 16:00 | 1 | Bahcesehir Koleji v Chemnitz 99 | 105-95 |
04/17 17:00 | 1 | Chemnitz 99 v Bahcesehir Koleji | 85-74 |
04/03 17:00 | 2 | Chemnitz 99 v Bilbao | 73-82 |
04/03 16:00 | 2 | [1] Bahcesehir Koleji v Varese [2] | 81-73 |
03/27 19:30 | 2 | [2] Varese v Bahcesehir Koleji [1] | 81-80 |
03/27 19:00 | 2 | Bilbao v Chemnitz 99 | 73-98 |
03/13 19:30 | 3 | [2] Varese v ERA Nymburk [1] | 91-76 |
03/13 19:00 | 3 | [1] Bilbao v Legia Warszawa [2] | 81-53 |
03/13 18:00 | 3 | Chemnitz 99 v Zaragoza | 102-86 |
03/13 16:00 | 3 | [1] Bahcesehir Koleji v FC Porto [2] | 88-52 |
03/06 20:00 | 3 | [2] FC Porto v Bahcesehir Koleji [1] | 90-80 |
03/06 19:30 | 3 | Zaragoza v Chemnitz 99 | 64-98 |
03/06 17:30 | 3 | [1] ERA Nymburk v Varese [2] | 65-80 |
03/06 17:30 | 3 | [2] Legia Warszawa v Bilbao [1] | 83-64 |
02/07 19:00 | 6 | Zaragoza v Manisa | 88-71 |
02/07 18:30 | 6 | [3] Sporting CP v Legia Warszawa [2] | 86-99 |
02/07 18:00 | 6 | [1] Chemnitz 99 v ZZ Leiden [2] | 78-57 |
02/07 18:00 | 6 | [3] Oradea v Varese [4] | 96-103 |
02/07 18:00 | 6 | [2] Bilbao v Balkan Botevgrad [4] | 90-63 |
02/07 16:00 | 6 | [1] Bahcesehir Koleji v Jonava [4] | 119-79 |
02/06 20:00 | 6 | [2] FC Porto v BG Gottingen [3] | 82-64 |
02/06 19:00 | 6 | [3] Gravelines v ERA Nymburk [1] | 74-71 |
01/31 19:00 | 5 | [4] ZZ Leiden v Varese [3] | 81-77 |
01/31 19:00 | 5 | [1] Zaragoza v Gravelines [2] | 101-90 |
01/31 19:00 | 5 | [1] Bilbao v FC Porto [2] | 90-86 |
01/31 17:00 | 5 | [4] Balkan Botevgrad v BG Gottingen [3] | 75-101 |
01/31 16:30 | 5 | [4] Jonava v Legia Warszawa [2] | 77-101 |
01/31 16:00 | 5 | Manisa v ERA Nymburk | 55-69 |
01/31 16:00 | 5 | [1] Bahcesehir Koleji v Sporting CP [3] | 99-87 |
01/24 19:30 | 4 | [4] Varese v Chemnitz 99 [1] | 90-78 |
FIBA Europe Cup – międzynarodowe, klubowe rozgrywki koszykarskie, utworzone z inicjatywy FIBA Europe w 2015 roku. Uważane są za czwarte najważniejsze po Eurolidze, EuroCup i Lidze Mistrzów FIBA rozgrywki koszykarskie w Europie. W sezonie zasadniczym biorą udział 32 drużyny wyłonione na podstawie wyników osiąganych w ligach narodowych.