Date | R | Gospodarze v Goście | - |
11/02 16:30 |
29 |
Poznikhirenko/Steur v Mansouri/Sada Nahimana
|
7-6,6-3
|
11/02 14:30 |
28 |
Poznikhirenko/Steur v Alhussein Abdel Aziz/Ceschi
|
6-2,6-3
|
11/02 13:30 |
28 |
Mansouri/Sada Nahimana v Crescenzi/Gadient
|
6-7,6-4,10-2
|
10/31 14:15 |
27 |
Poznikhirenko/Steur v Jocovic/Vasic
|
6-1,6-3
|
10/31 12:50 |
27 |
Barrett/Shaik v Crescenzi/Gadient
|
5-7,1-6
|
10/31 12:30 |
27 |
Avomo Ella/Gemovic v Mansouri/Sada Nahimana
|
2-6,6-4,4-10
|
10/31 12:30 |
27 |
Alhussein Abdel Aziz/Ceschi v Colombo/Velcea
|
Walkover
|
10/29 15:45 |
26 |
Jocovic/Vasic v Jeribi/Rabiot
|
6-2,6-2
|
10/29 15:15 |
26 |
Barrett/Shaik v Brancaccio/Miccio
|
6-4,5-7,11-9
|
10/27 19:00 |
29 |
Poznikhirenko/Steur v Berberovic/Njiric
|
6-7,4-6
|
10/27 16:30 |
28 |
Poznikhirenko/Steur v Makhorkina/Vangelova
|
6-2,6-4
|
10/27 14:00 |
28 |
Crescenzi/Vanhoutte v Berberovic/Njiric
|
6-2,3-6,7-10
|
10/26 21:45 |
27 |
Poznikhirenko/Steur v Gaggini/Mansouri
|
7-5,6-2
|
10/26 20:00 |
27 |
Alhussein Abdel Aziz/Avomo Ella v Crescenzi/Vanhoutte
|
5-7,5-7
|
10/25 13:00 |
- |
Alhussein Abdel Aziz/Avomo Ella v Crescenzi/Vanhoutte
|
5-7,5-7
|
10/24 17:00 |
27 |
Dmitrieva/Stamat v Berberovic/Njiric
|
Walkover
|
10/22 14:05 |
26 |
Koller/Meyer v Berberovic/Njiric
|
2-6,2-6
|
10/22 14:00 |
26 |
Gaggini/Mansouri v Ceschi/Piangerelli
|
6-3,6-4
|
10/22 13:30 |
26 |
Jocovic/Miccio v Alhussein Abdel Aziz/Avomo Ella
|
6-7,0-6
|
10/22 13:15 |
26 |
Makhorkina/Vangelova v Barrett/Shaik
|
7-5,4-6,10-8
|
10/22 13:15 |
26 |
Charaeva/Ureke v Kaiser/Pichler
|
6-3,6-1
|
10/22 12:30 |
26 |
Crescenzi/Vanhoutte v Arcidiacono/Brancaccio
|
6-3,6-4
|
10/22 10:40 |
26 |
Dmitrieva/Stamat v Gadient/Karunaratne
|
6-2,6-1
|
10/19 13:30 |
29 |
Gadient/Vanhoutte v Berberovic/Njiric
|
0-6,3-6
|
10/18 13:00 |
28 |
Gillan/Lanca v Berberovic/Njiric
|
3-6,1-6
|
10/18 13:00 |
28 |
Colmegna/Ureke v Gadient/Vanhoutte
|
6-7,7-5,11-13
|
10/17 14:00 |
27 |
Nicault/Traversi v Berberovic/Njiric
|
5-7,1-6
|
10/17 13:00 |
27 |
Gillan/Lanca v Chlpac/Vangelova
|
7-5,6-4
|
10/17 13:00 |
27 |
Colmegna/Ureke v Gaggini/Meyer
|
6-3,6-1
|
10/17 13:00 |
27 |
Gadient/Vanhoutte v Dmitrieva/Stamat
|
7-5,6-4
|
**ITF W15 Tabarka WD**
To jest turniej tenisowy kobiet organizowany przez Międzynarodową Federację Tenisową (ITF). Turniej ten odbywa się w Tabarce w Tunezji i jest częścią serii ITF Women's World Tennis Tour, która zapewnia platformę dla zawodniczek do rywalizacji na arenie międzynarodowej i zdobywania punktów rankingowych ITF.
**Kategoria:** Turniej ITF W15
**Data:** [Wpisz datę rozpoczęcia i zakończenia turnieju]
**Miejsce:** Tabarka, Tunezja
**Kort:** Nawierzchnia twarda
**Nagrody:** 15 000 USD w gotówce i punkty rankingowe ITF
**Harmonogram:**
* Główne losowanie gry pojedynczej: [Wpisz datę rozpoczęcia i zakończenia]
* Główne losowanie gry podwójnej: [Wpisz datę rozpoczęcia i zakończenia]
**Lista uczestników:**
Lista uczestników zostanie ogłoszona bliżej terminu turnieju.
**Format:**
Turniej będzie rozgrywany w formacie eliminacji bezpośredniej. W grze pojedynczej odbędzie się 32-osobowe główne losowanie, a w grze podwójnej 16-drużynowe główne losowanie.
**Transmisja:**
Transmisje na żywo z wybranych meczów będą dostępne na stronie internetowej ITF i w mediach społecznościowych.
**Patronat:**
Turniej jest wspierany przez Międzynarodową Federację Tenisową (ITF) i Tunezyjską Federację Tenisową.