Date | R | Gospodarze v Goście | - |
11/10 16:00 |
26 |
[214] Gastao Elias v Genaro Alberto Olivieri
[253] |
5-7,3-6
|
11/09 23:45 |
26 |
[245] Mariano Navone v Tomas Martin Etcheverry
[85] |
4-6,1-6
|
11/09 22:05 |
26 |
[149] Juan Manuel Cerundolo v Facundo D Acosta
[188] |
Retired
|
11/09 20:00 |
26 |
[164] Felipe M R Alves v Daniel Altmaier
[80] |
6-7,3-6
|
11/09 16:00 |
26 |
[209] Nicolas Kicker v Matheus P De Almeida
[199] |
4-6,6-3,6-3
|
11/08 23:15 |
25 |
Max Houkes v Franco Roncadelli
|
7-5,6-2
|
11/08 21:05 |
25 |
[235] Juan Bautista Torres v Daniel Altmaier
[80] |
2-6,2-6
|
11/08 20:45 |
25 |
[283] Gonzalo Villanueva v Juan Pablo Paz
[409] |
4-6,6-7
|
11/08 20:40 |
25 |
[265] Jan Choinski v Genaro Alberto Olivieri
[253] |
5-7,5-7
|
11/08 19:25 |
25 |
[231] Francisco Comesana v Moez Echargui
[377] |
1-6,1-6
|
11/08 18:40 |
25 |
[230] Andrea Collarini v Franco Agamenone
[154] |
4-6,5-7
|
11/08 17:40 |
25 |
[103] Facundo Bagnis v Federico Zeballos
[146] |
7-6,6-3
|
11/08 17:10 |
25 |
[497] Eduardo Ribeiro v Gastao Elias
[214] |
7-5,0-6,2-6
|
11/08 16:40 |
25 |
[232] Marco Trungelliti v Marco Cecchinato
[101] |
6-4,6-4
|
11/08 16:00 |
25 |
Leo Borg v Mariano Navone
|
5-7,1-6
|
11/08 15:00 |
25 |
[223] Hernan Casanova v Facundo D Acosta
[188] |
Retired
|
11/08 15:00 |
25 |
[199] Matheus P De Almeida v Santiago R Taverna
[163] |
7-6,6-3
|
11/08 13:00 |
25 |
Federico Coria v Gastao Elias
|
Cancelled
|
11/07 23:00 |
25 |
Juan Manuel Cerundolo v Guido Pella
|
7-5,6-3
|
11/07 21:00 |
25 |
[242] Nikola Milojevic v Tomas Martin Etcheverry
[85] |
3-6,2-6
|
11/07 21:00 |
25 |
[122] Camilo Ugo Carabelli v Nicolas Kicker
[209] |
4-6,4-6
|
11/07 20:00 |
25 |
[164] Felipe M R Alves v Sumit Nagal
[500] |
6-4,6-3
|
11/07 18:40 |
19 |
[283] Gonzalo Villanueva v Federico Zeballos
[146] |
3-6,4-6
|
11/07 17:55 |
19 |
[265] Jan Choinski v Damien Wenger
[387] |
7-6,6-3
|
11/07 17:45 |
19 |
[340] Joao Lucas Reis da Silva v Juan Pablo Paz
[409] |
4-6,1-6
|
11/07 16:00 |
19 |
[345] Pedro B Dias v Moez Echargui
[377] |
3-6,1-6
|
11/07 16:00 |
19 |
[293] Joao Domingues v Max Houkes
[365] |
6-3,3-6,4-6
|
11/07 16:00 |
19 |
[315] Nicolas Alvarez v Eduardo Ribeiro
[497] |
4-6,4-6
|
11/06 20:15 |
14 |
[449] Matias Zukas v Juan Pablo Paz
[400] |
2-6,0-6
|
11/06 20:00 |
14 |
Gonzalo Villanueva v Dario Acosta
|
7-6,6-3
|
**Challenger Montevideo**
Challenger Montevideo to międzynarodowy męski turniej tenisowy rozgrywany na kortach ziemnych w Montevideo w Urugwaju. Jest on częścią ATP Challenger Tour i należy do kategorii Challenger 50.
**Historia**
Pierwszy turniej odbył się w 2005 roku i od tego czasu jest rozgrywany co roku. Pierwszym zwycięzcą był Nicolás Lapentti z Ekwadoru.
**Zwycięzcy**
Wśród poprzednich zwycięzców Challenger Montevideo są m.in.:
* Nicolás Lapentti (Ekwador)
* Horacio Zeballos (Argentyna)
* Pablo Cuevas (Urugwaj)
* Facundo Argüello (Argentyna)
* Juan Ignacio Londero (Argentyna)
**Miejsce rozgrywania**
Turniej odbywa się w Carrasco Lawn Tennis Club w Montevideo.
**Kategoria**
Challenger Montevideo należy do kategorii Challenger 50, co oznacza, że oferuje łączną pulę nagród w wysokości 50 000 dolarów amerykańskich.
**Punkty za udział**
Zwycięzca singla otrzymuje 80 punktów do rankingu ATP, a finalista 48 punktów. W deblu zwycięska para otrzymuje 90 punktów, a finalistka 55 punktów.
**Walka o trofeum**
Challenger Montevideo przyciąga czołowych tenisistów z Ameryki Południowej i całego świata, którzy walczą o trofeum i ważne punkty do rankingu.