02/14 19:30 - UCD vs Ulster University View
02/15 19:30 - UL vs UCC 0.15(15)-1.12(15)
02/16 19:30 - NUI Galway vs UL 0.12(12)-1.6(9)
01/22 19:00 - IT Carlow vs Letterkenny IT View
02/20 19:30 - UCC vs St Marys University View
02/06 19:30 - UCD vs DCU View
02/06 19:30 - NUI Galway vs Ulster University View
02/06 19:00 - UCC vs Carlow IT View
02/06 14:00 - St Marys University vs NUI Maynooth View
Sigerson Cup to coroczny turniej piłki nożnej rozgrywany w Irlandii między drużynami uniwersyteckimi zrzeszonymi w Gaelic Athletic Association. Turniej został zapoczątkowany w 1911 roku i jest jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w kalendarzu GAA.

Turniej nosi imię doktora Patricka Sigersona, słynnego lekarza i działacza kulturalnego, który był jednym z założycieli GAA. Sigerson był zapalonym zwolennikiem sportu i uważał, że może on odegrać ważną rolę w rozwoju fizycznym i moralnym młodzieży irlandzkiej.

W Sigerson Cup bierze udział 20 uniwersytetów, w tym wszystkie główne uczelnie w Irlandii. Turniej rozgrywany jest w systemie pucharowym, a zwycięzca wyłaniany jest w finale rozgrywanym w Croke Park w Dublinie.

Sigerson Cup jest prestiżowym trofeum, a jego zwycięzcy uważani są za jednych z najlepszych drużyn uniwersyteckich w Irlandii. Turniej odgrywa również ważną rolę w identyfikacji i rozwoju nowego talentu, a wielu zawodników, którzy grali w Sigerson Cup, przeszło do gry na poziomie międzyhrabskim i krajowym.

W ostatnich latach Sigerson Cup stał się jeszcze bardziej konkurencyjny, a wiele drużyn z prowincji wygrywało turniej. W 2023 roku zwycięzcą turnieju został Uniwersytet Ulsteru, który pokonał w finale Uniwersytet Św. Marii.