Tenis stołowy |
WTT Saudi Smash - Kwalifikacje |
05/02 14:05 |
Yi-Hsin Feng v Robert Gardos
|
|
3-2
|
|
Tenis stołowy |
WTT Saudi Smash - Kwalifikacje |
05/02 14:05 |
Santiago Lorenzo v Harmeet Desai
|
|
0-3
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kobiety - Kwalifikacje |
05/02 14:05 |
Poojitha Gadiraju v Isabelle Rusli
|
|
2-0
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/02 14:05 |
Vasily Verbyany v Anton Molochko
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ITF - Nottingham W35 - WD |
05/02 14:05 |
Collins/John-Baptiste v Bubelyte/Sato
|
|
6-2,6-1
|
|
Tenis |
ITF - Varberg W15 - WD |
05/02 14:05 |
Falster/Reinemo v Saner/Van Poppel
|
|
6-7,1-6
|
|
Wyścigi konne |
Lingfield |
05/02 14:05 |
Lingfield (Wyścig 6) v
|
|
View
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kobiety - Kwalifikacje |
05/02 14:05 |
Chloe Mayer v Nana Hisaminato
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kobiety - Kwalifikacje |
05/02 14:05 |
Edith Urell v Mihaela Chepisheva
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kobiety - Kwalifikacje |
05/02 14:05 |
Emilie Drouin v Isabelle Rusli
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
ZEA - Division 1 |
05/02 14:05 |
Gulf United FC v Gulf Heroes FC
|
|
Postponed
|
|
Wyścigi psów |
Towcester |
05/02 14:02 |
Towcester (Wyścig 6) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Kinsley |
05/02 14:01 |
Kinsley (Wyścig 9) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Mandurah |
05/02 14:01 |
Wyścig 3 Mandurah v
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Grecja - Play-offy |
05/02 14:00 |
Aris Filiaton v Anagennisi Perivoliou
|
|
4-0
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 14:00 |
Real Madrid (Raul) Esports v PSG (Ozil) Esports
|
|
1-2
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
05/02 14:00 |
Wolfsburg (MakcwellLm) Esports v Bayer 04 (Jekos) Esports
|
|
1-1
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
05/02 14:00 |
Dortmund (Elmagico) Esports v RB Leipzig (Flamingo) Esports
|
|
0-2
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 14:00 |
RB Leipzig (Depp) Esports v Vtb Stuttgart (Cruise) Esports
|
|
3-2
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 14:00 |
Inter (Saigon) Esports v Man City (Prince) Esports
|
|
4-3
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05/02 14:00 |
Man City (Adriano) Esports v PSG (Joshua) Esports
|
|
3-1
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05/02 14:00 |
Real Madrid (VanGogh) Esports v Barcelona (Donatello) Esports
|
|
0-4
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 14:00 |
Dortmund (Socrates) Esports v Bayern (David) Esports
|
|
1-4
|
|
Piłka nożna |
Serbia - Liga U19 |
05/02 14:00 |
FK Vozdovac U19 v Mladost Lucani U19
|
|
5-2
|
|
Piłka nożna |
Puchar Birmy |
05/02 14:00 |
Glory Goal FC v Shan Utd
|
|
0-2
|
|
Siatkówka plażowa |
Beach Pro Tour - Brasilia |
05/02 14:00 |
Immers/Van de Velde v Berntsen/Mol
|
|
2-0
|
|
Piłka ręczna |
Qatar League U20 |
05/02 14:00 |
Al Duhail U20 v Qatar SC U20
|
|
29-30
|
|
Piłka ręczna |
Qatar League U20 |
05/02 14:00 |
Al Ahli (Katar) U20 v Al Sadd (Katar) U20
|
|
37-31
|
|
Piłka ręczna |
Qatar League U20 |
05/02 14:00 |
Al Rayyan U20 v Al Gharafa U20
|
|
38-24
|
|
Piłka nożna |
Serbia - Liga U19 |
05/02 14:00 |
Jedinstvo UB U19 v FK Radnicki 1923 U19
|
|
3-5
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/02 14:00 |
Mateusz Gołębiowski v Adrian Wiecek
|
|
3-1
|
|
Tenis |
Premier Padel - Sevilla - Kobiety |
05/02 14:00 |
Riera/Araujo v Collombon/Bidahorria
|
|
View
|
|
Tenis |
Premier Padel - Sevilla |
05/02 14:00 |
Cano/G. Barahona v Galan/Chingotto
|
|
1-6,2-6
|
|
Tenis |
Premier Padel - Sevilla |
05/02 14:00 |
Chozas/Capra v Yanguas/Garrido
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - Boca Raton W35 |
05/02 14:00 |
Kayla Cross v Jada Robinson
|
|
7-6,2-6,6-2
|
|
Tenis |
ITF - Boca Raton W35 |
05/02 14:00 |
Rasheeda McAdoo v Shannon Lam
|
|
6-2,6-0
|
|
Tenis stołowy |
TT Star Series |
05/02 14:00 |
Ronit Bhanja v Olajide Omotayo
|
|
3-1
|
|
Piłka ręczna |
Węgry - NB1/B |
05/02 14:00 |
Pick Szeged U21 v BFKA Veszprem U21
|
|
22-26
|
|
Tenis |
ITF W15 Osijek WD |
05/02 14:00 |
Dernikovic/Ivkovic v Borodulina/Ignatjeva
|
|
6-4,6-4
|
|
Koszykówka |
Algieria - National 1 |
05/02 14:00 |
AS Constantine v US Biskra
|
|
55-61
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/02 14:00 |
Oleksandr Ziakun v Oleksandr Lyman
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/02 14:00 |
Ruslan Dereha v Nikita Priadko
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/02 14:00 |
Radim Pavelka v Ladislav Janousek
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/02 14:00 |
Tomas Postelt v Michal Zahradka
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/02 14:00 |
Martin Zizka v Zdenek Nevrtal
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/02 14:00 |
Filip Sikora v Jan Dzida
|
|
3-1
|
|
Siatkówka plażowa |
Beach Pro Tour - Brasilia |
05/02 14:00 |
Benesh/Partain v Andre/George
|
|
0-2
|
|
Piłka nożna |
Argentyna - Liga rezerwowa |
05/02 14:00 |
Los Andes - Rezerwa v Sportivo Italiano - Rezerwa
|
|
View
|
|
E-Sport |
CS2 - CCT Europe Series 1 |
05/02 14:00 |
Metizport v Sangal
|
|
2-0
|
|
Siatkówka |
Turcja - Uni Lig |
05/02 14:00 |
Kadir Has University v Galatasaray University
|
|
3-0
|
|
Piłka nożna |
Chorwacja - Liga U19 |
05/02 14:00 |
NK Osijek U19 v NK Rudes U19
|
|
6-1
|
|
Piłka nożna |
Seszele - Premier League |
05/02 14:00 |
Northern Dynamo FC v PTL Bazar Brothers FC
|
|
1-1
|
|
Hokej na lodzie |
U18 World Championship |
05/02 14:00 |
Finland U18 v Sweden U18
|
|
1-2
|
|
Tenis |
WTA Madryt |
05/02 14:00 |
Iga Świątek v Madison Keys
|
|
6-1,6-3
|
|
Koszykówka |
Rumunia - LNB |
05/02 14:00 |
CSM Focsani v ACS Targu Jiu
|
|
89-87
|
|
Piłka nożna |
Algieria - Division 2 |
05/02 14:00 |
Olympique Medea v GC Mascara
|
|
4-0
|
|
Piłka ręczna |
Rosja - Superliga |
05/02 14:00 |
Permskie Medvedi v CSKA Moskwa
|
|
29-32
|
|
Piłka ręczna |
Turcja - Superlig |
05/02 14:00 |
Sakarya v Beykoz
|
|
31-30
|
|
Piłka nożna |
Serbia - Super Liga |
05/02 14:00 |
FK Radnicki 1923 v Mladost Lucani
|
|
3-2
|
|
Piłka nożna |
Serbia - Prva Liga |
05/02 14:00 |
OFK Vrsac v RFK Novi Sad 1921
|
|
2-0
|
|
Piłka nożna |
Puchar Polski |
05/02 14:00 |
Pogoń Szczecin v Wisła Kraków
|
|
1-2
|
|
Krykiet |
Indian Premier League |
05/02 14:00 |
Sunrisers Hyderabad v Rajasthan Royals
|
|
201/3(20)-200/7(20)
|
|
Piłka nożna |
Rumunia - Liga 2 |
05/02 14:00 |
CS Mioveni v FK Csikszereda Miercurea Ciuc
|
|
3-1
|
|
Piłka nożna |
ZEA - Division 1 |
05/02 14:00 |
Al Ramms Mirbih v Masfut
|
|
Postponed
|
|
Piłka nożna |
ZEA - Division 1 |
05/02 14:00 |
Al Urooba v Al Dhafra SCC
|
|
Postponed
|
|
Piłka nożna |
ZEA - Division 1 |
05/02 14:00 |
Dibba Al Fujairah v Masafi
|
|
Postponed
|
|
Koszykówka |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. |
05/02 13:56 |
MIL Bucks (AM) Esports v MEM Grizzlies (SPEED) Esports
|
|
61-48
|
|
Wyścigi psów |
Perry Barr |
05/02 13:56 |
Perry Barr (Wyścig 10) v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/02 13:55 |
Oleksii Shyndel v Dmytro Mishchenko
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/02 13:55 |
Volodymyr Okopnyi v Oleksandr Hainovskyi
|
|
3-2
|
|
Tenis |
ITF - Boca Raton W35 |
05/02 13:55 |
Hiroko Kuwata v Mayu Crossley
|
|
2-6,0-6
|
|
Tenis |
WTA Saint-Malo - WD |
05/02 13:55 |
Moratelli/Rosatello v Lansere/Ponchet
|
|
6-1,7-5
|
|
Tenis |
ITF - Nottingham M25 - MD |
05/02 13:55 |
Bertrand/Wallart v Golesworthy/Mackinlay
|
|
away
|
|
Darts |
Modus Super Series - Tydzień 10 |
05/02 13:55 |
Andy Hamilton v Darius Labanauskas
|
|
4-2
|
|
Wyścigi konne |
Turffontein (SA |
05/02 13:55 |
Turffontein (SA) (Wyścig 9) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Limerick |
05/02 13:52 |
Limerick (Wyścig 7) v
|
|
View
|
|
Wyścigi konne |
Ayr |
05/02 13:52 |
Ayr (Wyścig 6) v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/02 13:50 |
Vladimir Milata Jnr v Ondrej Knazik
|
|
2-3
|
|
Koszykówka |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 13:50 |
NY Knicks (Dzojo) Esports v PHI 76ers (Jovke) Esports
|
|
75-68
|
|
Koszykówka |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 13:50 |
ATL Hawks (Pakapaka) Esports v BOS Celtics (Ugren) Esports
|
|
64-80
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/02 13:50 |
Szymon Seroka v Daniel Murawski
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/02 13:50 |
Lukasz Jarocki v Maciej Podsiadlo
|
|
3-0
|
|
Tenis |
ITF - Boca Raton W35 |
05/02 13:50 |
Alexandra Bozovic v Melany Solange Krywoj
|
|
6-1,6-2
|
|
Tenis |
ITF - Boca Raton W35 |
05/02 13:50 |
Christasha McNeil v Ariana Anazagasty-Pursoo
|
|
6-2,6-2
|
|
Tenis |
ITF - Nottingham M25 - MD |
05/02 13:50 |
Charlton/Hudd v Hulme/Wendelken
|
|
6-3,7-6
|
|
Wyścigi psów |
Crayford |
05/02 13:49 |
Crayford (Wyścig 10) v
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
05/02 13:48 |
Barcelona (dm1trena) Esports v Bayern (d1pseN) Esports
|
|
1-2
|
|
Piłka nożna |
Esoccer Battle - 8 min. gry |
05/02 13:48 |
PSG (Bomb1to) Esports v Man City (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
2-1
|
|
Wyścigi konne |
Laval |
05/02 13:45 |
Laval (Wyścig 3) v
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05/02 13:45 |
Marseille (Janis) Esports v Lens (Pascal) Esports
|
|
0-3
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05/02 13:45 |
Monaco (Iron) Esports v Lille (Samuel) Esports
|
|
2-1
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 13:45 |
Bayer 04 (Seagal) Esports v Vtb Stuttgart (Cruise) Esports
|
|
1-1
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05/02 13:45 |
Bayern (Andrew) Esports v PSG (Joshua) Esports
|
|
3-5
|
|
Piłka nożna |
Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05/02 13:45 |
Man City (Adriano) Esports v Real Madrid (VanGogh) Esports
|
|
2-4
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/02 13:45 |
Rene Riomar v Jaanus Lokotar
|
|
3-2
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 13:45 |
Bayer 04 (Seagal) Esports v VfB Stuttgart (Cruise) Esports
|
|
1-1
|
|
Piłka nożna |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 13:45 |
Dortmund (Socrates) Esports v RB Leipzig (Depp) Esports
|
|
1-3
|
|
Tenis |
WTA Saint-Malo - WD |
05/02 13:45 |
Jacquemot/Paquet v Gadecki/Nicholls
|
|
6-7,1-6
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/02 13:45 |
Ondrej Chadima v Milan Vydra
|
|
3-0
|
|
Tenis |
ITF - Yecla W35 - WD |
05/02 13:45 |
Giessler/Liu v Failla/Iamachkine
|
|
2-6,1-6
|
|