Brazylia - Super Copa Gramado

**Brasil Super Copa Gramado**

**Brasil Super Copa Gramado to nieodłączny turniej w kalendarzach wszystkich miłośników futsalu. Zmagania najlepszych zespołów halowej piłki nożnej w Ameryce Południowej od 2020 roku odbywają się w Gramado w stanie Rio Grande do Sul.**

Największe gwiazdy futsalu oraz najlepsi zawodnicy na świecie mierzą się w Brazylii o tytuł najlepszej drużyny. W turnieju uczestniczą zwycięzcy najważniejszych brazylijskich rozgrywek ligowych i pucharowych, a także zaproszone reprezentacje zagraniczne.

Super Copa Gramado to nie tylko sportowe widowisko, ale także okazja do poznania piękna brazylijskiej kultury i tradycji. Mecze odbywają się w przepięknej i nowoczesnej Arena do Calçado, a kibice mogą liczyć na niezapomnianą atmosferę i niesamowite emocje.

**Ubiegłoroczny turniej wygrał Sporting CP, pokonując w finale Barçę 4:2. Trzecie miejsce zajęła Inter Movistar, która w meczu o brąz pokonała Corinthians 6:3.**