Live Scores

Piłka nożna Argentyna - Nacional B 00' Temperley [3] Temperley View Ferro Carril Oeste [3] Ferro Carril Oeste
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 00' Rennes (Walker) Esports View Nantes (Praym) Esports
Piłka nożna Argentyna - Nacional B 00' Deportivo Riestra Deportivo Riestra View Atletico Rafaela Atletico Rafaela
Piłka nożna Argentina Copa de la Liga Profesional 00' CA Aldosivi [2] CA Aldosivi View Argentinos Jrs [3] Argentinos Jrs
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 00' Montpellier (Stig) Esports View Bordeaux (Veep) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 02' Man City (xShilito) Esports 0-0 Tottenham (Flewless_phoenix) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 02' Chelsea (FEARGGWP) Esports 1-0 Man Utd (BlackStar98) Esports
Piłka nożna Włochy - Serie C - Grupa A 05' Como [7] Como 0-0 Piacenza [19] Piacenza
Piłka nożna Niderlandy - Eerste Divisie 06' NEC [5] NEC 0-0 Maastricht [17] Maastricht
Piłka nożna Urugwaj - Torneo Intermedio 06' Liverpool Montevideo [3] Liverpool Montevideo 0-0 Montevideo Wanderers [1] Montevideo Wanderers
Piłka nożna Hiszpania - La Liga 07' Real Betis [14] Real Betis 0-0 Eibar [16] Eibar
Piłka nożna Włochy - Serie B 07' Virtus Entella [17] Virtus Entella 0-0 Spal [6] Spal
Piłka nożna Hiszpania - Segunda 07' Oviedo [14] Oviedo 0-0 Almeria [5] Almeria
Piłka nożna Anglia - Premier League 08' West Ham [11] West Ham 1-0 Aston Villa [9] Aston Villa
Piłka nożna Brazylia - Serie B 09' Brasil de Pelotas [13] Brasil de Pelotas 0-0 Operario PR [12] Operario PR
Piłka nożna Brazylia - Liga U20 09' Atletico Mineiro U20 [4] Atletico Mineiro U20 0-0 Goias U20 [13] Goias U20
Piłka nożna Anglia - FA Cup 21'<sup>+1</sup> Canvey Island Canvey Island 0-1 Boreham Wood Boreham Wood
Piłka nożna Włochy - Serie A 21' Genoa [19] Genoa 0-1 Parma [17] Parma
Piłka nożna Belgia - First Division A 23' Antwerp [6] Antwerp 2-2 OH Leuven [9] OH Leuven
Piłka nożna Niemcy - Bundesliga II 37' Bochum [7] Bochum 1-0 Fortuna Dusseldorf [12] Fortuna Dusseldorf
Piłka nożna Brazylia - Catarinense 2 45' CA Metropolitano CA Metropolitano 0-0 Cacador AC
Piłka nożna Portugalia - Primeira Liga 45' Maritimo [17] Maritimo 1-1 Benfica [4] Benfica
Piłka nożna Kolumbia - Liga Femenina 48' Millonarios - Kobiety 2-1 Deportivo Cali - Kobiety
Piłka nożna Anglia - Premier League 2 50' Southampton U23 [12] Southampton U23 0-1 Brighton U23 [11] Brighton U23
Piłka nożna Boliwia - Apertura 50' Jorge Wilstermann [6] Jorge Wilstermann 0-1 Nacional Potosi [8] Nacional Potosi
Piłka nożna Anglia - Development League U23 51' Hull U23 [2] Hull U23 1-0 Coventry U23 [8] Coventry U23
Piłka nożna Anglia - Development League U23 52' Nottm Forest U23 [1] Nottm Forest U23 0-0 Sheff Wed U23 [9] Sheff Wed U23
Piłka nożna Boliwia - Apertura 52' [11] Real Santa Cruz 0-0 Blooming [7] Blooming
Piłka nożna Izrael - Premier League 64' Maccabi Haifa [7] Maccabi Haifa 2-0 Beitar Jerusalem [9] Beitar Jerusalem
Piłka nożna Francja - National 85' Avranches [13] Avranches 0-2 Le Mans [14] Le Mans
Piłka nożna Peru - Primera Division 95'<sup>+5</sup> Deportivo Binacional [5] Deportivo Binacional 0-2 Universitario de Deportes [9] Universitario de Deportes
Koszykówka Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 1 - 05:00 LA Clippers (Verve) Esports 0-0 PHI 76ers (Jacuzzi) Esports
Koszykówka WNCAAB 1 - 06:19 Chicago State Women 5-12 DePaul Women
Koszykówka WNCAAB 1 - 04:55 South Dakota - Kobiety 9-4 Gonzaga - Kobiety
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 3 - 04:42 DAL Mavericks (Bumblebee) Esports 31-40 MIL Bucks (Sam) Esports
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 3 - 04:30 LA Lakers (W1NFATAL) Esports 30-34 POR Trail Blazers (Aphex) Esports
Koszykówka Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 02:51 BKN Nets (panteraxball) Esports 47-48 ATL Hawks (Andrik) Esports
Koszykówka Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 03:42 LA Clippers (ViTOR) Esports 61-37 MIL Bucks (ata) Esports
Koszykówka NCAAB 1 - 07:06 Indiana Indiana 25-11 Providence
Koszykówka WNCAAB 3 - 08:37 Clemson - Kobiety 40-40 Charlotte - Kobiety
Koszykówka Szwecja - Basketligan - Kobiety 4 - 05:08 IK Eos Women [6] IK Eos Women 70-53 Helsingborg - Kobiety [11]
Koszykówka Izrael - National League 4 - 02:13 Maccabi Ashdod [5] Maccabi Ashdod 85-77 Hapoel Galil/Kiryat Shmona [1] Hapoel Galil/Kiryat Shmona
Siatkówka Polska - Liga Siatkówki - Kobiety 25-19 Bielsko-Biala Women [5] Bielsko-Biala Women 3-1 Joker Swiecie - Kobiety [11]
Hokej na lodzie Puchar Szwajcarii 2 - 00:14 SC Langenthal SC Langenthal 0-3 ZSC Lions ZSC Lions
Hokej na lodzie Puchar Szwajcarii 2 - 00:00 Ambri Piotta Ambri Piotta 0-1 Fribourg-Gottéron Fribourg-Gottéron
Piłka ręczna Izrael - Premier League 54:41 Maccabi Tel Aviv [13] Maccabi Tel Aviv 32-27 Maccabi Ironi Rehovot [11] Maccabi Ironi Rehovot
Snooker UK Championship 2020 11/30 19:00 Graeme Dott 3-0 Stuart Bingham
Snooker UK Championship 2020 11/30 19:00 Anthony McGill 2-0 Chen Zifan
Snooker UK Championship 2020 11/30 19:00 David Grace 1-1 Xiao Guodong
Snooker UK Championship 2020 11/30 19:00 Li Hang 0-2 Neil Robertson
Unihokej Czechy - Extraliga 3 - 04:28 Mladá Boleslav 2-2 Florbal Chodov Florbal Chodov
Tenis stołowy Setka Cup Women Viktor Antonenko 0-0 Maksym Adyntsev
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina Nazarii Hrytsyienko 0-0 Dmytro Vakhta
Tenis stołowy Setka Cup Women Yaroslav Stepanchuk 4-4 Oleksandr Melashenko
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina Leonid Baziyan 8-6 Vadim Parhomenko
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina Yevhen Kryvorotko 0-0 Lev Kuzyo
Tenis stołowy Setka Cup Women 11-8 Vasil Smyk 9-5 Leonid Dynaburg
Tenis stołowy Liga Pro 11-9,11-8 Andrey Menshikov 3-5 Miroslav Minkov
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 8-11 Anton Myrza 7-3 Kyrylo Rybalchenko
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 11-6,11-8 Artem Derevianko 9-6 Oleksii Tiutiunnyk
Tenis stołowy Setka Cup Women 5-11,11-9,11-2 Roman Yushko 8-5 Yevhen Ivanov
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 11-13,11-5,6-11 Mykola Zakladnyi 4-2 Maksym Zhuravliov
Tenis stołowy Setka Cup Women 11-9,9-11,4-11 Oleg Volynets 6-4 Artem Tkachenko
Tenis stołowy Challenger Ochsenhausen 11-5,12-10,6-11,9-11 Christopher Ligocki 2-1 Diego Sepulveda
E-Sport CS:GO - DreamHack Masters - EU 01:55 Complexity Complexity 0-0 ENCE
E-Sport CS:GO - DreamHack Masters - EU 00:55 Cloud9 3-5 Gambit Gambit
E-Sport CS:GO - Flashpoint 01:17 BIG BIG 15-10 Team Envy Team Envy