Live Scores

Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 00' Barcelona (nikkitta) Esports View Liverpool (DangerDim77) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 00' PSG (Plevis) Esports View Real Madrid (dm1trena) Esports
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 00' Inter (Stig) Esports 0-0 Man Utd (praym) Esports
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 00' A.Madrid (Quavo) Esports 0-0 Chelsea (kit) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 01' Tottenham (Upcake22) Esports 0-0 Man Utd (Boulevard_Prospect) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 02' Chelsea (Olle) Esports 0-1 Man City (Chellovekk) Esports
Piłka nożna Egipt - Premier League - Kobiety 02' Al Haram - Kobiety 0-0 Al Tayaran - Kobiety
Piłka nożna Egipt - Division 2 05' Suez Montakhab 0-0 El Daklyeh El Daklyeh
Piłka nożna Egipt - Division 2 06' Nogoom FC Nogoom FC 0-0 FC Porto Suez FC Porto Suez
Piłka nożna Egipt - Division 2 07' Coca Cola FC 0-0 Al Qanah Al Qanah
Piłka nożna Egipt - Division 2 08' Tersana SC Tersana SC 0-0 Sers Elyan
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 09' KF Gjilani KF Gjilani 0-0 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
Piłka nożna Egipt - Division 1 09' Talaea El Geish [18] Talaea El Geish 0-0 El Entag El Harby [17] El Entag El Harby
Piłka nożna Egipt - Division 1 09' Smouha [10] Smouha 0-0 Pyramids FC [6] Pyramids FC
Piłka nożna Egipt - Division 2 09' El Seka El Hadid El Seka El Hadid 0-0 Al Nasr Cairo Al Nasr Cairo
Piłka nożna Esoccer Liga Pro - 12 min. gry 10' Xalinho FC (XAL) Esports 0-0 Confession (CFI) Esports
Piłka nożna Iraq League 21' Al Zawra'a Al Zawra'a 0-0 Al Samawa SC
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 34' Warta Poznan Warta Poznan 1-0 Widzew Lodz Widzew Lodz
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 34' FK Zeleziarne Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 0-0 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Piłka nożna Kenia - Premier League 35' Wazito FC [4] Wazito FC 0-1 Nzoia Sugar [11] Nzoia Sugar
Piłka nożna Kenia - Premier League 35' Mathare United [17] Mathare United 0-0 Bandari FC [6] Bandari FC
Piłka nożna Azerbejdżan - Premier League 36' Keshla FK [7] Keshla FK 0-1 FK Sumqayit [4] FK Sumqayit
Piłka nożna Włochy - Campionato Primavera 1 36' Ascoli U19 [16] Ascoli U19 0-1 Sampdoria U19 [14] Sampdoria U19
Piłka nożna Syria - Division 1 38' Al Horiyah 0-0 Al Futowa
Piłka nożna Jordania - Division 1 39' That Ras [1] That Ras 2-1 Ethad Al-Ramtha [8] Ethad Al-Ramtha
Piłka nożna Syria - Division 1 39' Tishreen 1-0 Al Karamah Al Karamah
Piłka nożna Syria - Division 1 39' Al Wahda Damascus Al Wahda Damascus 1-1 Al Sahel Tartous
Piłka nożna Syria - Division 1 39' Jableh SC Jableh SC 0-0 Al-Jaish Damascus Al-Jaish Damascus
Piłka nożna Jordania - Division 1 39' Kfarsoum [7] Kfarsoum 0-0 Al-Baqa'a [3] Al-Baqa'a
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 39' Kolding IF Kolding IF 1-2 Randers FC Randers FC
Piłka nożna Jordania - Division 1 40' Sama Al Sarhan [10] Sama Al Sarhan 0-0 Al-Jalil [6]
Piłka nożna Syria - Division 1 40' Al Wathba SC Al Wathba SC 0-0 Hutteen Hutteen
Piłka nożna Syria - Division 1 41' Harjaleh 0-1 Al Ittihad Aleppo Al Ittihad Aleppo
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 41' MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok 1-0 Partizan Bardejov Partizan Bardejov
Piłka nożna Malediwy - Premier League 75' TC Sports Club TC Sports Club 1-0 Club Green Streets
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 82' Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad 1-0 Tsarsko Selo 2015 Tsarsko Selo 2015
Piłka nożna Europa - Towarzyskie 88' Odra Opole Odra Opole 1-2 MKS Puszcza Niepolomice MKS Puszcza Niepolomice
Koszykówka Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 1 - 05:00 MIL Bucks (TRAPSTAR) Esports 0-0 TOR Raptors (NBA GURU) Esports
Koszykówka Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 1 - 05:00 LA Clippers (EZA) Esports 0-0 HOU Rockets (PITBULL) Esports
Koszykówka Gruzja - SK Cup 1 - 05:23 Kutaisi 11-7 TSU Tbilisi
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 3 - 03:51 SAC Kings (W1NFATAL) Esports 22-30 MEM Grizzlies (88fireburn) Esports
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 3 - 04:13 UTA Jazz (Lovejoy) Esports 23-23 NO Pelicans (Miller) Esports
Koszykówka Chiny - CBA 2 - 05:03 Fujian Sturgeons [18] Fujian Sturgeons 31-38 Nanjing Monkey King [19] Nanjing Monkey King
Koszykówka Liga Adriatycka - Div 2 2 - 04:04 MZT Skopje [3] MZT Skopje 27-27 Sloboda Uzice [8] Sloboda Uzice
Koszykówka Chiny - CBA 3 - 12:00 Jiangsu Dragons [16] Jiangsu Dragons 43-59 Guangzhou Long-Lions [15] Guangzhou Long-Lions
Koszykówka Rosja - Liga studencka RZD 4 - 02:53 MGAFK Malakhovka University 79-61 UrFU Uralmash Ekaterinburg University
Koszykówka Rosja - Liga studencka RZD - Kobiety 4 - 03:10 ChGU Cheboksary Uni - Kobiety 64-64 UrFU Ekaterinburg Uni Women
Koszykówka Iran Super League 3 - 09:43 Shahrdari Qazvin [3] Shahrdari Qazvin 24-41 Sanat Mes Rafsanjan [7]
Siatkówka Russia Vyscha League A 25-23 Tarkhan Sterlitamak 10-10 University Barnaul
Siatkówka Rosja - Super League - Kobiety 25-21 Jenisiej Krasnojarsk - Kobiety [14] Jenisiej Krasnojarsk - Kobiety 10-7 Dinamo Metar Chelyabinsk - Kobiety [11] Dinamo Metar Chelyabinsk - Kobiety
Siatkówka Russia Vyscha League A Nova Novokuibyshevsk 6-11 Murom Vladimir
Siatkówka Russia Vyscha League A 25-23 Magnitka Magnitogorsk 10-5 Lokomotiv Izumrud Lokomotiv Izumrud
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 2 - 04:00 Nearbird_NBF (NBF) Esports 0-1 Kolhoz (4M3) Esports
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 1 - 02:58 pisklya (PSK) Esports 0-4 Topor6942 (DIW) Esports
Hokej na lodzie Rosja - VHL 2 - 00:00 Metallurg Novokuznetsk [7] Metallurg Novokuznetsk 1-0 HC Chelmet [18] HC Chelmet
Hokej na lodzie Rosja - VHL 2 - 00:00 Sokol Krasnoyarsk [17] Sokol Krasnoyarsk 1-1 Zauralie Kurgan [23] Zauralie Kurgan
Hokej na lodzie Rosja - MHL 2 - 00:00 Tolpar U20 [7] Tolpar U20 0-0 Chaika U20 [2] Chaika U20
Hokej na lodzie Rosja - VHL 3 - 00:00 Ermak Angarsk [21] Ermak Angarsk 1-4 Gornyak Uchaly [8] Gornyak Uchaly
Hokej na lodzie Rosja - MHL 3 - 01:11 Omskye Yastreby U20 [10] Omskye Yastreby U20 3-1 Kuznetskie Medvedi U20 [15] Kuznetskie Medvedi U20
Hokej na lodzie Kazachstan - Open Champs 3 - 00:00 Arlan Kokshetau [6] Arlan Kokshetau 3-1 Ertis Pavlodar [12] Ertis Pavlodar
Hokej na lodzie Kazachstan - Open Champs 3 - 00:00 Altai Torpedo [10] Altai Torpedo 2-4 Kulager [7] Kulager
Piłka ręczna Klubowe mecze towarzyskie 08:18 Gornik Zabrze Gornik Zabrze 4-2 Stal Mielec Stal Mielec
Tenis ITF - Bressuire M15 15-40 [339] Jelle Sels 4-6,1-1 Zizou Bergs [437]
Tenis ITF - Bressuire M15 30-30 [434] Matteo Martineau 6-4,2-5 Benjamin Hassan [372]
Tenis ITF - Cairo M15 40-40 Juan Pablo Paz 6-4,0-0 Carlos Sanchez Jover
Tenis ITF - Cairo M15 - MD 0-0 Matuszewski/Nikles 0-0 Granollers-Pujol/T Bague
Tenis ITF - Cairo W15 - WD 8-4 Avanesyan/Stevens 5-7,6-2,0-0 Bhatia/Miyazaki
Tenis ITF - Antalya W15 - WD 0-0 Kato/Ogata 6-7,6-3,1-0 Laboutkova/Rusova
Tenis Challenger Stambuł [449] Ergi Kirkin 7-6,0-6,2-4 Jozef Kovalik [131]
Tenis ITF - Fujairah W25 - WD 7-8 Buyukakcay/Golubic 7-6,5-7,0-0 Bains/Bhosale
Tenis ITF - Cairo W15 0-15 [344] Sandra Samir 4-6,7-6,0-1 Chantal Skamlova [265]
Krykiet Krykiet 01/22 08:00 Cape Cobras 221 All Out,56/0 Lions
Rugby Union Gruzja - Premier Division 36:33 Jiki Gori [5] Jiki Gori 0-6 Ares Kutaisi [4]
Futsal Ukraine Extra Liga 13:56 FK Prodexim Kherson FK Prodexim Kherson 3-1 Energia Lviv Energia Lviv
Tenis stołowy Setka Cup Volodymyr Butko 0-0 Yevhen Khurtak
Tenis stołowy Liga Pro 9-11 Aleksandr Alekseev 4-3 Vjacheslav Chernov
Tenis stołowy Setka Cup 11-2,11-9 Yaroslav Tebenko 0-0 Mykola Shyshkin
Tenis stołowy Czech Liga Pro 3-11,8-11 Rostislav Hasmanda 0-0 Josef Belovsky
Tenis stołowy Setka Cup 11-7,7-11,11-3 Hryhorii Kulishov 5-8 Vladyslav Lytvynov
Tenis stołowy Setka Cup 11-13,19-17,7-11 Artem Yurkov 8-6 Oleksii Hrymovskyi
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 11-7,12-10 Mykola Zakladnyi 11-10 Serhii Rubtsov
Tenis stołowy TT Star Series Miroslav Horejsi 0-0 Tomas Koldas
Badminton Thailand Open 20-22 Hans-Kristian Vittinghus 0-0 Cheuk Yiu Lee
Badminton Thailand Open MD 18-21 Ong/Teo 5-2 Rankireddy/Shetty
Siatkówka plażowa New Beach Order Dusseldorf Horl/Zemljak 12-16 Walkenhorst/Winter
Siatkówka plażowa CBVP Saquarema - Kobiety 19-21,21-18 Ana Patricia/Rebecca 1-0 Thainara/Sandressa
E-Sport LOL - VCS Spring 15:51 SBTC Esports 0-0 Burst The Sky
E-Sport LOL - LCK Spring 00:00 DRX DRX 1-0 Liiv SANDBOX Liiv SANDBOX
E-Sport CS:GO - Snow Sweet Snow 01:15 TheDice 10-11 Sinners
E-Sport LOL - LPL Spring 08:55 Edward Gaming Edward Gaming 1-0 JD Gaming JD Gaming
E-Sport CS:GO - Snow Sweet Snow 01:39 Pompa Team Pompa Team 7-6 HONORIS