Mistrzostwa Świata IIHF - Kobiety 04/14 21:00 1 [1] USA - Kobiety v Kanada - Kobiety [2] L 5-6
Mistrzostwa Świata IIHF - Kobiety 04/13 19:00 2 USA - Kobiety v Finlandia - Kobiety W 5-0
Mistrzostwa Świata IIHF - Kobiety 04/12 00:30 3 [1] USA - Kobiety v Japonia - Kobiety [3] W 10-0
Mistrzostwa Świata IIHF - Kobiety 04/08 23:00 - [1] USA - Kobiety v Kanada - Kobiety [2] W 1-0
Mistrzostwa Świata IIHF - Kobiety 04/06 23:00 - [4] Finlandia - Kobiety v USA - Kobiety [1] W 3-5
Mistrzostwa Świata IIHF - Kobiety 04/05 23:00 - [2] Czechy - Kobiety v USA - Kobiety [2] W 0-6
Mistrzostwa Świata IIHF - Kobiety 04/03 23:00 - [2] USA - Kobiety v Szwajcaria - Kobiety [2] W 4-0
Mecze hokeja na lodzie 02/11 19:00 - USA - Kobiety v Kanada - Kobiety L 1-6
Mecze hokeja na lodzie 02/10 01:00 - Kanada - Kobiety v USA - Kobiety L 3-0
Mecze hokeja na lodzie 02/08 01:00 - Kanada - Kobiety v USA - Kobiety L 4-2
Mecze hokeja na lodzie 12/16 22:00 - Kanada - Kobiety v USA - Kobiety L 3-2
Mecze hokeja na lodzie 12/15 00:00 - Kanada - Kobiety v USA - Kobiety W 2-3

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w hokeju na lodzie kobiet – jedna z najlepszych drużyn świata w hokeju kobiecym. Obecnie znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu IIHF. Występowała dotychczas we wszystkich edycjach Mistrzostw Świata oraz w trzech dotychczas rozegranych turniejach olimpijskich. W każdej z tych imprez zdobyła medal.

Kobieca reprezentacja Stanów Zjednoczonych w hokeju na lodzie jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w tym sporcie. Pięciokrotnie zdobyły złote i dziesięciokrotnie srebrne medale mistrzostw świata. W igrzyskach olimpijskich zdobyły po jednym złotym, srebrnym i brązowym medalu. Zespół jest kontrolowany przez federację USA Hockey. W Stanach Zjednoczonych zarejestrowanych jest 59109 zawodniczek.

W 1998 roku olimpijska drużyna hokeistek została wybrana przez Amerykański Komitet Olimpijski drużyną roku w Stanach Zjednoczonych.